Android Doküman Uygulaması

Android işletim sistemlerinin en büyük eksiklerinden biri Office programının olmaması. Bu yüzden dokümanlar konusunda hayli sıkıntılar yaşatabilen Android için ilave uygulamalar ile bu soruna çözüm getirebiliyoruz.

Google Play Market üzerinden ulaşabileceğiniz Documents To Go uygulaması bu konuda kullanıcılara hizmet sunan ve en çok tercih edilen uygulamalardan biri.  Ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü bulunan uygulamanın bu iki versiyonu arasında ki tek fark ücretsiz kullanıcıların düzenleme yapamamaları.

Bu uygulama sayesinde Word, Excel, PDF ve Power Point dosyalarını açabildiğimiz gibi, ek bir özellik olarak dosyaların eski ve ya yeni sürüm olması fark etmiyor. Ücretsiz sürümde indirdiğiniz dosyaları açabiliyor ve görebiliyorsunuz ancak herhangi bir düzenleme yapmanız mümkün olmuyor. Altmış binden fazla kullanıcı sayısına ulaşmış olan bu uygulama, kullanıcılar tarafından beş üzerinden 4.1 puan almış, oldukça başarılı ve çok tercih edilen bir uygulamadır.

Bu çok kullanışlı uygulama, kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor olmakla beraber fiyat olarak oldukça pahalı görülmüş. Ancak yinede birçok kullanıcı için vazgeçilmez özellikler taşıması sebebiyle, en çok indirilen uygulamalar arasında yerini almış durumda. Ücretli versiyonu almak isteyen kullanıcılar bir sefer olmak üzere 14.99 dolar gibi bir meblağı gözden çıkarmak zorunda.

Ücretsiz sürümlerde dosyalar sadece ön izleme şeklinde açılabiliyor ve okumanızı ya da görmenizi sağlıyor, ancak belgeler üzerinde herhangi bir değişiklik yapamıyor ya da yeni bir belge oluşturma şansına sahip olamıyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.