Android Uygulamalar

Çağımız bizim hayatımızı kolaylaştırmak için birçok uygulamayı artık hayata geçirmekte. Bunların başında hayatımıza girdiği andan itibaren etkili olan cep telefonları olmaktadır. Önceden cep telefonları birbirlerinin aynısıydı. Ama artık teknoloji sayesinde her telefon farklı özellikleri bünyesinde barındırmakta. Farklı özelliklere sahip olan bu telefonların fiyatları da özelliklerine göre farklılık gösteriyor.

Günümüzde en popüler olan telefonlar akıllı telefonlar olduğunu söyleyebiliriz. Son derece kaliteli ve çağı anlatan şekilde üretilen telefonların her birinin artık kendisine göre birer işletim sistemi mevcut. Android işletim sistemi bunların başında geliyor. Ayrıca her telefonda ayrı uygulamalar olduğu gibi bu telefonlarda da android uygulamaları yer alıyor.

Bu uygulamalar ile android işletimci olan telefonlar daha iyi kullanılmakta. Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birçok uygulama yazıldı. Daha önceden iOS sistemlerin geniş uygulama deposu gibi Google Play Store’da katıldı. Bu sayede akıllı telefonlarımızda günlük hayatta kullanacağımız uygulamalar ve android oyunlar mevcut. Bu yüzden android programları hayatımızda yer edinmekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.