Android Yalan Makinesi Dedektörü

Android uygulamaları hayli ilginç ve değişik uygulamaları hizmetimize sunmaya devam ediyor. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız uygulama gayet eğlenceli dakikalar vaat ediyor. Yalan dedektörü makinesi ismine sahip bu uygulama, gerçek bir yalan makinesi değil.

Tamamen uydurma sonuçlar veren uygulama % 50 tahmin seçeneği ile de doğru ya da yanlış seçeneklerinden birini seçmenize olanak tanıyarak, doğru cevaplar da verebiliyor. Uygulamayı kullanmak oldukça basit, kurban kişiye bir soru soruyorsunuz cevabı aldıktan sonra kurbanın baş veya işaret parmağını uygulamada belirlenen noktaya basmasını istiyoruz ve taramasını bekliyoruz.

Parmak izini okuttuktan sonra doğru veya yanlış seçeneklerden birini kendimiz seçerek yalancıyı bulabiliyoruz. Bugüne kadar yüz bin indirme istatistiği yakalamış olan bu uygulama, oldukça popüler bir uygulama haline dönüşmüş durumdadır.

Yalan dedektörü makinesi, 1.6 ve üzeri tüm Android sürümlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir uygulamadır. Eğlencelerinize değişik bir tat sunmak istiyorsanız sizinde keyifle kullanabileceğiniz bir uygulama. Google Play Store  sayfasında 2600 den fazla kullanıcı tarafından yorum bırakılan bu uygulama 3.2 oy oranıyla, kendi statüsündeki diğer uygulamalara göre oldukça iyi standartlara sahip.

Tamamen eğlence amaçlı olarak hazırlanmış ve ücretsiz olan bu uygulama ile eğlencelerinize yeni tatlar katabilir, arkadaşlarınıza çeşitli oyunlar oynamak istediğinizde işinize yarayacak türden bir uygulama. Çevrenizde yalan makinesine sahip biri olarak tanınmanız ise bu işin cabası.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.