Fast & Furious 6: The Game Android Cihazlara Geldi!

Tabletlerde ve akıllı telefonlarda oyun oynama alışkanlığı her geçen gün artıyor. Artık dönem teknoloji olduğu için birbirinden farklı oyunlar Android ve iOs cihazlarda yerini alıyor. İşte son örneği dün sinemalara gelen Hızlı ve Öfkeli serisinin son filmi Fast & Furious 6 oldu. Oyun, sadece Android cihazlar için yayınlandı. Dünyada herkes tarafından beğeni ile izlenen film, artık oyun olarakta beğenilerek oynanabilecek.

Araba yarışı denildiğinde akla gelen filmler arasında olan Hızlı ve Öfkeli, son serisi ile dün vizyona girmişti. Mobil platformlarda da yerini alması gerektiğini düşünenler hemen bir oyun yapmışlar ve Fast & Furios 6: The Game adında bir oyun çıkartmışlar Android dünyası için.

Seri Fast & Furious 6 ile devam ediyor. Dün itibari ile ülkemizde dahil olmak üzere bir çok ülkede vizyonda ki yerini aldı film. Aynı zamanda film ile birlikte Fast & Furious 6: The Game adında ki oyun da Android platformu için Google Play Store mağazasında yerini almış oldu. Yeni oyunu inceleme fırsatı bulduğumuzda kaliteli grafikler göze çarpıyor. Bunların yanı sıra yeni oyun modları ve zorlu görevlerin bizi beklediğini söyleyebiliriz.

hızlıveöfkeliandroid

Yanlız oyunu oynayabilmeniz için Android 2.3 GingerBread veya daha üst bir Android sürümünde çalışan cihaza ihtiyacınız olacak. Ücretsiz bir şekilde sunulan Fast & Furious 6: The Game oyununu buraya tıklayarak indirme şansına erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.