Temple Run 2 Android Cihazlara Yarın Geliyor

Dünyanın en çok oynanılan mobil oyunu Temple Run’ın son oyunu olan Temple Run 2, geçtiğimiz günlerde iOS için çıkmıştı. Akıllı telefon ve tablet segmentinde son dönemde oldukça fazla sayıda oyun yer alıyor. Android ve iOS için sunulan ve oldukça başarılı olan oyunlardan bir tanesi olan Temple Run, yeni versiyonu ile iOs cihazlarda 2 gün içinde 20 milyon indirme başarısını göstermişti.

Imangi Studios tarafından geliştirilen ve sunulan Temple Run hem Android hem de iOS platformunda oyun severler tarafından epeyce sevilmişti. Firma geçtiğimiz gün Temple Run oyunun yeni oyunu Temple Run 2‘yi Apple iOS platformunda indirmeye sunmuştu. Temple Run 2 sunuluşu ile birlikte oyun severler tarafından ilgi görmüş ve ilk gün 500.000 indirmeyi başarmıştı. Bu rakam 2 gün sonra ise 20 milyon olmuştu.

Imangi Studios Apple iOS için oyunu yayınladı ancak Android için yayınlamadı. Firmadan Android için ne zaman yayınlanacağı konusunda bilgi henüz gelmiyordu ki, geliştiricilerden alınan bazı bilgilere göre Temple Run 2 Android için çıkışını 24 Ocak tarihinde gerçekleştirecek.

Temple Run 2’yi bu bağlantımızdan sizde indirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.