Canon Kartuş Toner

Çalıştığım ofiste bulunan iki yazıcıyı incelemeye aldım. İkisi de Canon marka bu olan bu yazıcılardan birisi lazer diğeri ise kartuş kullanan bir yazıcı idi. Hem fiyat olarak uygun avantajlar sunan Canon aynı zamanda yazıcının kesinlikle ömrünü uzatmaktadır. Daha uzun süre kullanabilmenize olanak tanıyacak şekilde yazıcınıza kalite sağlar ve de performans.

Canon teknolojik gelişmeleri takip etmek bir yana dursun kendisine Ar-Ge çalışmaları ile bu teknolojiye katkıda bulunmaktadır. Canon toner ve Canon kartuş  çeşitleri bunun en iyi örneklerindendir. Canon toner ve Canon kartuş çeşitlerini kullandığımda hem baskı kalitesi hem de baskı sayısında oldukça iyi sonuçlar alıyorum.

http://www.buroteknik.com/Toner-Kartus.html

Maalesef ülkemizde diğer sektörlerde olduğu gibi sarf malzemeleri satışında da illegal ve hak yiyici durumlar söz konusudur. Orijinal ve yazıcınıza uygun bir toner yada kartuş almak yerine sakın ucuz olsun diye kopya, içi yarı dolu ve yazıcınıza zarar verecek bir toner kartuş almayın. Mutlaka orijinal ürünler kullanın. Bu nedenle site site gezip sahte ürünler satan gerçek olmayan bir mağaza yerine yıllarını bu işe vermiş Büroteknik sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bir çok çeşit ve çok uygun fiyatlar ile firma hizmetinizdedir. 

1 yorum

  1. Oya dedi ki:

    Canon LBP7018 Renkli Lazer Yazıcı kullanıyorum hangi Canon kartuş bu yazıcıya uyumlu bilgisi olan var mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.