Dijital Fotoğraf Makinesi

Günümüzde en zoom ve piksel özellikleri ayırt edilen dijital fotoğraf makineleri  bir çok marka ve model altında satılmaktadır. Hepsinin farklı farklı özellikleri mevcuttur. Cam lens, titreşim önleme özellikleri, kırmızı göz engelleme gibi bir çok fonksiyon artık standart özellik olmuştur.

Eskisi gibi standart bir dijital fotoğraf makinesi almak artık pek mantıklı değil. Bence DSLR tarzında yüksek zoom özellikli, çözünürlüğü oldukça yeterli seviyede, organik cama sahip bir lens, titreşim engelleme, panorama çekim, seri çekim  ve bir çok  çekim modu özelliği olan bir makinesi seçilmeli. Yukarıda resmini gördüğümüz fotoğraf makinesi tüm bu özelliklerin yanında 3 “ LCD ekrana sahip ve CCD bir sensörü var.

Yüksek kapasite hafıza kartı desteği sayesinde oldukça faza resim çekimi yapabilirsiniz.  Ayrıca Full Hd video çekimi yapabilen fotoğraf makinesinin tam 18X optik zoom ve 6X dijital zoom özelliğie var. Bu fotoğraf makinesi 14 MP çözünürlüğü ile de göz dolduruyor.  Yılların en tecrübeli markalarından biri olan FUJİFİLM adını taşıyan makine kendi flaşörüne de sahip.  Makineni,n ISO değeri ise oldukça göz doldurucu.  Fiyat olarak baktığımız da ise birçok standart el tipi fotoğraf makinesi ile aynı fiyat aralığında olan bu cihaz mutlaka tercih edeceğiniz bir modeldir.

Bu ve benzeri bir çok fotoğraf makinesini çok uygun fiyatlar, birbirinden çekişmeli modeller ve markalar ile bulabileceğiniz adres http://www.buroteknik.com/dijital-fotograf-makinesi-260 burada. Mutlaka uğrayın seçimlerinizi ona göre yapın derim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.