Notebook Laptop Bilgisayar Fiyatları

Her gün değişen teknoloji sayesinde kullandığımız bilgisayarlar da gelişmektedir. Bu yeni teknolojiye yetişmek imkansız hale gelmiştir. Peki bize bu gelişmenin faydası  nedir ?

Bu sayede bizler teknolojinin sürekli gelişimi sayesinde gelişen teknolojiyi bir dönem öncesinden takip ederek daha uygun fiyatlara alma şansına sahip oluyoruz.

Bilgisayar fiyatları ne durumda peki ?

Çok uygun fiyatlara bulabileceğiniz bilgisayarlar bulabilirsiniz. Burada önemli kriter bizim ihtiyacımız hangi yöndedir. Bu sorunun cevabını verebiliyorsak o zaman buyurun fiyatları inceleyelim.

Notebook  fiyatları için tıklayın ve fiyatları artan şekilde sıralama yaptırın. 539 TL’den başlayan fiyatlar olduğunu göreceksiniz.

İntel atom işlemciye sahip olan bu model ile internette gezinti, film izleme, müzik dinleme, ofis dosyaları ile  işlemler çok rahatlıkla yapılabilir. Üstelik bu özel işlemciye sahip olması sayesinde enerji dayanaklılığı üst düzeydedir ve batarya kullanım süresi normal bir laptop modeline göre oldukça yüksektir.

Barındırdığı hafıza kapasitesi oldukça yüksek seviyededir.  Bu sayede bilgisayarınız da bir çok  sayıda müzik, en sevdiğiniz müzik albümleri ve anılarınızla dolu fotoğraflarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Yüksek çözünürlüğe sahip ekranının küçük olması nedeniyle bu ürünün boyutları oldukça taşınabilir durumdadır. Her yerde bir çok ihtiyacınıza cevap verebilecek olan ürün ile hem rahat edecek hem de çoklu bağlantı seçenekleri sayesinde hem internete hem de diğer ağlara, örneğin cep telefonlarına bir televizyona rahatça bağlayıp bir çok şekilde etkileşimde bulunabileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.