Sohbet Sitelerinde Yeni Dönem

Bir dönemin efsane programı mIRC vardı hatırlayanlar bilir. O dönemler artık geride kaldı ve yeni dönemde daha farklı sohbet siteleri bulunuyor. O dönemler tabi internet fazla yaygın değil. Yaygın olmadığı kadar kimseninde internet ile işi yok. Hal böyle olunca interneti ilk bağlatan kişiler mIRC programlarını çok iyi bilecektir. Eskiden mIRC yöntemi ile bir sürü dostluk oluştu ve şimdi o programlardan eser yok.

Günümüz artık akıllı telefon, facebook ve twitter oldu. Şöyle tanımlasak daha doğru olur eski arkadaşlık programlarını. Facebook’un eski halini ve sadece yazım halini düşünebiliriz. Günümüz akıllı telefon devri dedik ve eskiye nazaran çok yüksek kalitede siteler bulunuyor. Chat sitelerinden konuya değinmişken sohbet siteleri adı altında sizlere bir site önereceğim.

Sohbeteder.com’a giriş yaptığınızda yeni birçok kişiyle tanışabilirsiniz. Seviyeli, sakin, eğlenceli bir sesli ve görüntülü chat sitesi olmayı başarmış, adeta herkesin tutkusu haline gelen Sohbeteder.com birçok arkadaş edineceksiniz.

Her kuşaktan insanın siteyi gezdiği ve birçok arkadaşlık kurulduğunu söyleyebiliriz. Yaş sınırı olmaksızın her yaşta insanın tercih ettiği neşeli ortamı olan sesli chat siteleri ne göre en iyisidir. Senelerce Sesli sohbet, sesli chat olarak hizmet veren sitelerden yeni de olsa yaptıklarıyla sesli alemine imzasını atmıştır.

Sizlerde hemen giriş yapın ve yeni dostluklar edinin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.