22 AYAR BİLEZİK

22 ayar bilezik gelişen moda akımları üzerinde kendini göstermekte ve eskiden gelen popülaritesini hiç kaybetmeden devam etmektedir.Yıllardır süregelen klasik 22 ayar bilezik modelleri yerini bambaşka tasarım ürünlerine bıraktı. Dilediğiniz ağırlıkta ve dilediğiniz modelde üretilebilen bu ürün grupları sizler işçin hem çok iyi bir yatırım hem de düğün ve derneklerde kolaylıkla takabileceğiniz en sevdiğiniz özel aksesuarlarınız arasında yerini alacak.Bunların yanında insanlar tarafından yatırım altını olarak da kullanılabilen bu ürünler günümüzde bizlere bir çok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlar bu bileziklerin hem takı olarak kullanılması hemde yatırım olarak sunulması olarak görülebilir. Bayanların en çok sevdiği takıların aynı zamanda kendilerine uzun vadeli para kazandıracak olmasıda bu ürün gruplarını cazip kılan diğer bir noktadır.

22 ayar bilezik fiyatları altının o günkü kurundan hesaplanır ve almış olduğunuz altının ağırlığı ile doğru orantılı hesaplanır. Santimin bile çok değerli olduğu bu ürün gruplarında gramaj yükseldikçe ücretlerde aynı oranda artış gösterir. Bu fiyatları etkileyen bir çok husus vardır . Bunlar gerek devlet olarak gerekse uluslar arası alanda olan bir çok olayın etkileşimi ile oluşmaktadır. Günümüzde bu olaylar yerini yavş bir seyre bırakmıştır ve bilezikler için geleceğe yönelik iyi bir yatırım aracı olarak bakılmakta ve her geçen gün artan popülaritesi ilede üretici firmalarının ve perakende satış yapan kuyumcuların yüzünü güldürmektedir bu durum.

altın-bilezik

Kiralayacağınız bir banka kasası ile hem kendinizi güvence altına alabilir, hem de her ihtiyacınız olduğunda kasadan çıkartarak kullanımını yapabilirsiniz. Kadınların asla vazgeçmediği ve asla da vazgeçemeyeceği aksesuarların başında gelen bilezikler, tüm özel günlerde 22 ayar bilezikleri kadınlara hediye verilerek mutlu olmaları da kolaylıkla sağlanabilir. Yaklaşan sevgililer günü için sizde altın hediye alternatiflerine bakın ve karşınızdaki sevdiğinizi elinizden geldiğinizin fazlası ile mutlu etmeyi başarmış olun. Özel tasarım yaptırabileceğiniz gibi, var olan modellerden birini de alarak hediye etmeniz yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.