Büyükyalı İstanbul Projesi

İstanbul’un birçok ilçesinde ve yeni yerleşim bölgelerinde çok sayıda konut projesi hayata geçirilirken bazı konut projeleri mimari özellikleri ve sundukları ayrıcalıklarla konut sahibi olmak isteyenlerin ve yatırımcıların gözdesi oluyor. Gözde konut projelerden biri de Büyükyalı İstanbul projesi oldu. Proje tarihi yarımadaya komşu, Zeytinburnu Kazlıçeşme mahallesinde 111 dönüm arazi üzerinde yükseliyor. Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün inşaat tarafından Emlak Konut güvencesiyle yapılıyor. Büyükyalı projesi 4 mahalle 1 semt hedefiyle yeni bir deniz semti oluşturmayı amaçlıyor. Geçmişte askeriyeye ait olan arazide bulunan tarihi binalar, projede kültür-sanat merkezi, çocuk kulübü, yeme içme ve sanat atölyesi olarak değerlendiriliyor.

Büyükyalı’nın yakınında bulunan Marmaray Zeytinburnu durağı ve Avrasya Tüneli projeye değer kazandırıyor. Deniz ve kara ulaşım hatlarıyla şehrin her yerine rahat ulaşım sağlanıyor. Bir deniz semti olarak tasarlanan projenin içinde birbirine yürüme mesafesinde ticari, sosyal ve kültürel alanlar bulunacak. 1500 konutun bulunacağı projenin 560 konutluk ilk etabı satışa sunulmuş bulunuyor. Fiyatların TL bazında belirlenmesi yatırımcıları daha kazançlı yapıyor.

Büyükyalı İstanbul projesi sakinlerinin konforu ve günlük ihtiyaçları için her türlü imkânı sunuyor. Güvenli ve kaliteli bir şehir yaşamının en güzel örneği sunuluyor. Sunduğu konforlu ve iyi yaşam imkânlarıyla hem sakinlerine hem de yatırımcılara sayısız avantajlar sağlıyor ve pek çok alanda kazandırıyor. Projede yaşamın 2019 yılında başlaması planlanıyor. Markalı lüks konut sektörünün en değerli projesi olan Büyükyalı İstanbul’ da metrekare fiyatları 13 bin lira ile 25 bin lira arasında değişiyor. En düşük konut fiyatı bir milyondan başlıyor. Bloklar deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Binalarda asansör, yük asansörü, yangın merdiveni, hidrafor, jeneratör bulunuyor. Deniz ve adalar manzaralı Büyükyalı İstanbul projesinde çocuk oyun alanları, kapalı otopark, kafe, restoran, şelale, süs havuzu, yürüyüş parkuru gibi sosyal donatı alanları bulunuyor ve kameralı sistemle güvenlik sağlanıyor. Birçok okul, hastane, avm gibi önemli merkezler projeye yakın mesafededir. Büyükyalı projesi konforlu ve zevkli bir şehir yaşamı imkanları sunarken, yatırımlarınızın da hızla değer kazanmasını sağlıyor.

Proje hakkında daha fazla detay için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.emlakdream.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.