Dekoratif ve Kapsül Mumlar

Mumlar ilk icat edildiğinden bu yana hala kullanılan çok eski eşyalardan birisidir. Eskiden ışık sağlama amacıyla kullanılan mumlar bugün ağırlıklı olarak dekoratif amaçlar ile kullanılmakta. Dekoratif amaçlı mumların da pek çok çeşidi bulunmaktadır.

 Dekoratif mumlar içerisinde pek çok türden birisi kapsül mum diyebiliriz. Kapsül mum çeşitleri farklı renklerde karşımıza çıkıyor. Kapsül mumlar farklı büyüklüklerde olabileceği gibi farklı aroma kokularına da sahip olabiliyor. Evde masaların üzerinde çok şık duran kapsül mum çeşitleri evinize ayrı bir hava katacaktır. Ayrıca kafe ve benzeri iş yerleri için de oldukça kullanışlıdır.

Dekoratif mumlar içerisinde bar mum, kütük mum gibi başka çeşitler de bulunuyor. Bar mum çeşitleri silindir yapısı ve farklı boylarıyla dekoratif amaçlı kullanılan mum çeşitlerinden bir diğeri. Yine farklı renk seçenekleri sunulan bar mum evinizde farklı bir imaj yaratacak.

dekoratif-mumlar

Kütük mum seçenekleri ise yine özellikle evler ve mekanlar için vazgeçilmez mumlardandır. İçeri doğru yanan ve akma yapmayan kütük mumlar sayesinde çok keyifli dakikalar yaşanacak ve ortama güzel bir atmosfer katacak. İs yapmayan yapısı ve renkli desenli seçenekleri ile kütük mum çeşitleri mumlar içerisinde ayrı bir yere sahip.

Eğer siz de dekoratif amaçlı mum almak istiyorsanız evinizin, odalarınızın dekorasyonuna uygun, uyumlu renkte mumlar seçebilirsiniz. Elbette mumları yakmanız gerekmiyor, mumlar yanmadığında dahi eve güzel bir hava katıyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.