Katar Kuruyemiş

Kuruyemiş, öylesine atıştırmalık bir gıdadan çok farklı lezzetlere açılan bir kapı, bir kültürdür. Hayatın hemen her anında tüketilebiliyor olması kuruyemişleri daha da önemli kılar. Sinemada, piknikte, sokakta, parkta, sofrada, televizyon izlerken, muhabbet ederken… Üstelik her damak zevkine uygun bir kuruyemiş çeşidi mutlaka olduğundan aynı zamanda kısıtlı bir kitleye değil, herkese hitap eder. Bu geniş ürün çeşitliliğine sahip kuruyemiş dünyasında en lezzetli kuruyemişlerin üreticisi Katar kuruyemiş, leziz ve taptaze çerez çeşitleri ile kuruyemiş severlere bambaşka bir deneyim sunuyor.

kuruyemiş

kuruyemiş

1982 yılında faaliyet göstermeye başladığı kuruyemiş sektöründe, o tarihten beri sürekli yükselen bir ivme ortaya koyan Katar Kuruyemiş, en kaliteli kuruyemişleri, en teknolojik yöntemlerle işleyerek sofralara taşıyor.

kabak çekirdeğinden tuzlu yer fıstığına, bademden ayçekirdeğine, beyaz leblebiden kajuya ve fındıktan kavrulmuş antepfıstığına en lezzetli kuruyemişlerin üreticisi Katar Kuruyemiş ürünleri pek çok seçkin mağazada temin edilebileceği gibi kendi markası Dudu Çerez ismi ile de İstanbul’un çeşitli yerlerindeki mağazalarında hizmet veriyor. http://www.katarkuruyemis.com adresinden dilerseniz Katar Kuruyemiş ve birbirinden lezzetli ürünleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.