Takil.net Teknoloji Haber Eğlence Siteniz

Bugün sizlere bloğumuzda bir portal payalaşım istedik. Portalın adı takil.net türkiyenin teknolojik eğlence portalı. Masaüstü bilgisayarlar için kullanılan işletim sistemlerinden tutun, giderek revaçta olmaya başlayan sosyal medya alanına kadar teknolojiyle genel olarak alakalı olan tüm haberler ve gelişmelerden bu site aracılığıyla haberdar olabilmek bir tık uzağınıza kadar geliyor. Salt teknoloji haberleriyle kullanıcı boğmamak adına oyunlar, sinemalar ve video izle kategorileriyle de sitenin içeriği zenginleştirilirken; her haberin altında bulunan yorum paneliyle kullanıcıların da haberle alakalı kendi fikir ve görüşlerini özgürce yansıtmaları amaç ediniliyor.

Takil.net şuanda twitterda 10000 üzerinde takipçiye sahip teknoloji ve eğlence severlerin bir arada bulunduğu siteyi biz çok beğendik ve takip ediyoruz.

takilnet_indir

Evet, sizler de gündeme ve teknolojiye dair en son gelişmelerle ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Hemen takil.net adresini ziyaret edin ve sitenin o uçsuz bucaksız bilgi deryasından yararlanmaya başlayın. Foruma kayıt olmayı unutmayın çok eğlenceli video ve haberleri siz yükleyerek sitede yazar olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.