Hızlı çiçek gönderme

İnternetin günlük hayata girmesi nedeniyle alışveriş işlemleri de internet ortamına taşınmış ve gerçekte var olan mağaza, market, dükkan gibi işletmeler web sayfalarını oluşturarak satışlarını web sayfalarından da yapmaya başlamışlardır. Çiçek satan firmalar da internet üzerinde bulunan web sayfalarından çiçek satışı yapmaya başlamıştır. Çiçek hazırlama işlemlerini firmalarında yaparak hazırlanmış çiçek görsellerini web sayfasında müşterilere sunmakta ve online çiçek göndermek isteyen müşteriler tarafından satın alınmaktadır. Buket, aranjman, olarak hazırlanan çiçekler saksı içinde, vazo içinde, sepet içinde sunulmaktadır. Çiçekçiler canlı çiçeğin dışında kuru çiçek, yapay çiçek satışı da yapmaktadır.

Online çiçek göndermek isteyen kişiler web sayfasından çiçek beğenerek satın almakta ve çiçek gönderme işlemi ise çiçekçi tarafından gerçekleştirilmektedir. Online çiçek gönderme işlemi yapan müşterinin seçmiş olduğu çiçek, çiçek firması tarafından hazırlanarak deneyimli personeller ile verilen adrese çiçek gönderilmektedir.

Satışa sunulan çiçekler arasında özel çiçekler bulunmaktadır. Aranjman çiçekler gül, lilyum, krizantem, orkide gibi çiçeklerden ve farklı tanzim şekilleriyle hazırlanmaktadır. Saksı içinde açan çiçekler, salon çiçekleri de bulunmaktadır. Ödemeler kredi kartı, banka havalesi veya eft şeklinde yapılabilmektedir. Sipariş verilerek gönderilen çiçekler, istenen tarihte, aynı gün içerisinde gönderilebilmektedir ve alıcı o an evinde veya ofisinde değilse çiçek gönderilen yer ofis ise mesai arkadaşlarına çiçek teslimi yapılmaktadır. Çiçek eve gönderilmiş ise ve alıcı evde bulunamıyorsa, site yöneticisine, apartman yöneticisine, yan komşuya çiçek teslimi yapılabilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.