Çuval Kumaşları

Günümüzde birçok alanda yeni sektörlerin oluştuğunu ve geliştiğini görüyoruz. Dolayısıyla bu sektörlerin ihtiyaçları, kullandıkları malzemeler ve çeşitli gereçler de gelişmektedir. En önemlisi de üretilen ürünlerin, üretim tekniklerinin ve ambalajların mümkün olduğunca çevreci niteliklerde olmasıdır.

lamineli çuval

lamineli çuval

Her gün bir sürü atık, dünyanın kirlenmesine neden oluyor. Bunda hem tüketicilerin hem de sektörlerin önemli bir rolü bulunmaktadır. Neyse ki çevre duyarlılığının giderek artması ve insanların bu konuda bilinçlenmesi üretim tekniklerinin de daha doğal olmasını neden oldu. http://www.cuvalcim.com

Çevreci ambalajlara çuval üretimleri doğru bir örnek olabilir. Çuval üretiminde kullanılan Big bag, Pp ve lamineli kumaşlar, sektöre göre kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte çevreyi kirletmemektedir.

lamineli çuvallar neme ve suya karşı dayanıklıdır. Farklı renk ve ebatlarda üretilebilir, aynı zamanda da baskı teknikleri de kullanılabilir.

big bag kumaşlar dolumu, boşaltılması ve taşınması kolaydır ve hijyeniktir. Genellikle inşaat ya da tarım gibi sektörlerde sıkça kullanılır.

pp kumaş estetik görünümlü ve dayanıklı bir kumaştır. Farklı ebat ve renklerde üretilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.