2012 Damatlık Modelleri

Evlilik kutsal bir görev olduğu gibi düğünde giyilecek takımında önemi büyüktür. Çünkü en güzel gününüz de en şık kıyafetleri giymeniz gerekir. Bugünler için şimdi bir takım bakıyorsanız aşağıda bulunan 2012 modellerinden birine göz atabilirsiniz.

2012 yılı için , renkli takımlardan çok siyah, koyu tonlar tercih edilecek. Çünkü yenilenen takımlar, artık daha vücuda oturan, spor ve şık bir tarz olarak üretilmektedir. Kumaşları ve uygulanan farklı teknolojiler ile adeta jilet gibi duran takımlar, bu yılın gözdesi olacak. Geçen sene renkli, beyaz ve fıstık yeşilli takımlar bu yıl yine kendini gösterecek ancak daha çok soft, yumuşak renkler olarak karşımıza çıkacak. Biraz önce bahsettiğimiz gibi bu yıl takımlar daha koyu, daha mat olacak.

Damatlık modellerlin de kravat ve ceketin altına hırka tarzı kıyafetler giyilecek. Ayrıca boncuklu takılar yerine daha sade ve şık damatlıklar kullanılacak. Kısaca diyebiliriz ki bu yıl siyah, sert, sade ve şık tasarımlar kullanılacak.

Eğer bu yıl içerisinde evlenmeyi düşünüyorsanız aşağıdaki damatlık modellerine bakmanız için yararlı olacaktır. Bunun yanında yaza doğru evlenecekseniz, yaz sonuna kadar modellerine göz atmanız gerekir. Çünkü modeller bir anda değişmekte ve moda dediğimiz kavram anında değişmektedir. Bunun için müstakbel eşiniz ile en uygun modeli seçip, modaya yakın damatlıklar seçmeniz çok iyi olacaktır.

2012 yılı damatlıkları için seçtiğimiz birbirinden güzel damatlık resimleri:

1 yorum

  1. Geri bildirim: 2012 Damatlık Modası 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.