Anında Selülit Tedavisi

Vshape yöntemi sayesinde 20 dakikalık süren en fazla 6 seans ile selülit tedavisi gerçekleştirilmekte. Anında etkileri gözlemlenebilen yöntem sayesinde cilt yüzeyince oluşan inatçı selülitlerden uzun süreli olarak kurtulmak mümkün. Selülit bilindiği gibi aslında yanlış beslenme ya da kötü beslenme sonucunda oluşur. Tekrarlanmış yağ ve şeker depolanması olarak bilinen selülitelerden vshape yönteminden önce kurtulmak oldukça zordu. Çünkü eski teknik cerrahi yöntemlerle selülit tedavisi oldukça zor olduğu gibi nekahat dönemi de oldukça sancılıydı. Vshape yönteminden önce sadece ameliyatla gerçekleştirilen selülit tedavisi sonrasında ciltte derin morluklar, ağrılı şişlikler ve dikişler olurdu. Üstelik yüzde yüz sonuç da alınmazdı. Vshape yöntemi sayesinde hiçbir delici ve kesici alet kullanılmaz bu nedenle uygulama sonrasında günlük yaşama kolaylıkla geri dönülür.

Uygulama sırasında her hangi bir acı hissedilmez ve uygulamanın sonrasında da cilt üzerinde hiçbir tepki oluşmaz. Selülit tedavisi ultrason ve radyo frekansı kombinasyonu ile cilt altına yoğun şekilde ısı verilerek cilt yüzeyinde selülite neden olan yağ hücreleri yakılır. Bu işlem sayesinde aynı zamanda cilt altı bağ doku da güçlendirilerek, cilde sıkılığını veren kolojen doku iyileştirilir ve iyileşen kolojen doku sayesinde selülitlerden kurtulmanın yanı sıra o bölgede sıkılık da sağlanmış olur. Uygulama son derece güvenli ve kontrollüdür. Bu nedenle uygulama sonrasında güneşe çıkılmasında dahi hiçbir sakınca görülmemektedir.

selülit-tedavisi

Vshape şu anda dünyanın her yerinde güvenli olarak uygulanan ve etkileri en uzun süren yöntemdir. Daha önceki cerrahi operasyonlar sonrasında tedavinin sonuçlarını görebilmek için oluşan ağrı, şişlik, morluk ve kızarıklığın geçmesini beklemek gerekirdi üstelik nekahat döneminde günlerce yatarak dinlenmek ve ilk birkaç günde ağrı kesici ilaçlar almak gerekirdi. Oysa vshape uygulamasında cildiniz neşter ya da dikiş görmediği gibi en ufak bir ağrı da hissetmeyeceksiniz. Hatta ciltte uygulama sonrasında her hangi bir tepkime dahi oluşmayacağından siz 20 dakika kadar kısa bir süre sonra günlük hayatınıza geri döneceksiniz. Uygulama hakkında detayı bilgi için http://vshape.org adresini ziyaret edebilir vshape hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.