Ceketlerle Nasıl Kombin Yapılır?

Ceket giymek belli bir duruş ister. Çünkü ceketler çok şık parçalardır. Size biraz ceket giymenin avantajlarından bahsetmek istiyorum. Sadece bir tarza değil bütün tarzlara hitap eden bir sürü modelleri vardır. Bu yüzden ceketler günümüzde en popüler parçalardan biridir.

Unutmayalım ki bir kombini bir ceket anında değiştirebilir. Bunun sebebi ana parçalardan bir tanesi olmasıdır. Yukarıda da belirttiğim gibi bir ceket kombininizi anında değiştirebilir. Ama tabi ki her şeyde olduğu gibi ceket giymenin de püf noktaları vardır. Yanlış kombinin üzerine yanlış ceket giyerseniz şık değil aksine rüküş durur. Sizlere bugünkü makalemizde ceket nasıl kombinlenir onu anlatmak istiyorum.

ceket-kombini

Ceketler genellikle resmi bir ortama girmek için kullanılıyor. Mesela bir iş başvurusu yaparken siyah bir ceketin üzerine dar kesim bir etek giyinebilirsiniz. Ceketler ikiye ayrılır. Bunlardan ilki klasik kesim ceketlerdir. İkincisi ise spor kesim olan blazer ceketlerdir. Klasik ceketleri resmi ortamlarda, iş görüşmelerinde, düğün merasimlerinde rahatlıkla giyinebilirsiniz. Blazer ceketleri ise daha çok günlük yaşantımızda arkadaşlarımızla buluşurken, yemek yemeye giderken rahat bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Şimdi ise sizin için seçtiğimiz ceket modellerinden bir kaçını göstermek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.