Kombin Nasıl Yapılır

Son yıllarda artan moda programları sayesinde hayatımıza giren bir kelime son zamanlarda en çok konuşulan konuların başında geliyor. Özellikle stil tarzında programların arttığı şu günlerde kombin konusunda oldukça farklı açıklamalar dolanıyor. İşte sizlere kombin hakkında önemli bilgiler sunacağız.

Kombin ve moda. İki ayrılmaz kelime. Televizyon programlarında görüyoruz sık sık. Nasıl kombin yapılır? Moda nasıl olmalıdır gibi. İşte benim stilim tarzı programlar son yıllarda artmaya başladı. Bu yüzden de kızlarımız hanımlarımız bu programlara özenmeye başladı. Sizce kombin nedir? Kombin, kıyafetler arasında doğru renkleri , doğru tercihleri yaparak üstümüze yakışan bir tarzda giyim sağlamaktır diyebiliriz. Bugün sizler için bir sokak kombini hazırlamak istedik. Netmoda kombin ile sokak modasının en görkemli kombinlerine ulaşabilirsiniz. Modayı yakından takip edenler yazımızı okumalı 🙂 Kombin bizden soruluyor…

ekose-ceket-modelleri-ve-kombinleri-2015

Moda ve kombin iki ayrılmaz kelimeler. Artık baharda geldi, bayanlarımızın kıyafetlerinde inanılmaz değişimlerde görebiliyoruz. Modayı yakından takip edenler, sadece televizyon programlarından yararlanmıyor, internet üzerinden de yararlanabiliyor. Netmoda’da bu konuda sizlere yardımcı oluyor.

Kendinize özgün kombinler yapabilirsiniz aslında. Sadece tv programlarına bağlı kalarak değilde, kombini kendinize yakışan olarak görmelisiniz. Yoksa dışarıda pişti olmak içten bile değil 🙂 Kıyafet kombini yapmadan önce vücudunuzu, kıyafet zevkinizi ve kombinlemeyi nasıl yapmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Kombinlemek gardrobunuzdaki kıyafetleri uyumlu kullanmak ve kendinizi iyi hissettiğiniz ve göründüğünüz şekilde giyinmektir.

Vücudunuzu, güzel hissettiğiniz bölgenizi, öne çıkarmak ya da saklamak istediğiniz bölgelerinizi iyi bilmeniz gerekiyor. Genellik rahatsız olduğunuz bölgeyi saklamak istersiniz. Bu yüzden de burayı güzel kombin yapmalısınız ki dikkat çekmeyesiniz. Rahatsız olduğunuz bölgenizi gizleyip beğendiğiniz bölgenizi öne çıkarırsanız seçtiğiniz kombin içerisinde hem iyi görünür hem de iyi hissedersiniz. Örneğin, baseniniz var dar etek kombinlerini pek tercih etmemeli, edecekseniz de baseninizi gizleyecek kıyafetleri seçmelisiniz.

Kombin nasıl yapılır? Sizlere cevaplarını yukarıda verdik. Eğer kombinlemeyi bilmiyor iseniz, fotoğraf galerimize bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.