Yazlık Kısa Üst Modelleri

2014 yaz modasında çok popüler olan bir parçadan bahsetmek istiyorum: Kısa bluz modası.  Kısa bluzlar o kadar moda ki 2015 yılında da pek çok yerde gözümüze çarpacaktır. Kısa bluz tercih eden bayanlarımızın dikkat etmesi gereken birçok püf noktası var. Bizde bu püf noktalardan yola çıkarak bu makalemizi hazırladık. Detayları makalemizde…

İlk dikkat etmemiz gereken nokta göbek deliğidir. Göbek deliği güzel olmayan bayanlarımızın giymesini tavsiye etmiyoruz. Aynı zamanda göbeği olan bayanlarında giymesi abes kaçacaktır. Bu tür kıyafetler boyu uzun ve fit olan hanımlarımız içindir.

Kısa bluzları uzun etekle, mini etekle, midi etekle, spor pantolonla, kot pantolonla, şortla, kalem etekle kombine edebilirsiniz. Mesela düz, su yeşili bir kısa bluz ile şeritleri olan bir eteği tercih edebilirsiniz. Altına ise yüksek platform topuklular giyebilirsiniz.

yazlık-üst-modelleri

Ya da farklı bir kombin yapıp beyaz kısa bir bluz giyip spor tarzında bir pantolon ile kombin yapabilirsiniz. Siyah gözlükler, babetler ve siyah bir çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

yazlık-üst-modelleri-2

Şık – spor bir kombin yapmak istiyorsanız spor bir kısa t-shirt ve yırtıkları olan bir kot pantolonla kombine edebilirsiniz. Şık bir çanta ve topuklu ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

yazlık-üst-modelleri-3

Son olarak kısa beyaz bir bluz ile kahverengi uzun bir eteği kombinleyebilirsiniz. Beyaz bir çanta ile altın rengi aksesuarlar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

yazlık-üst-modelleri-4

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.