Yazlık Tshirtler

Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile birlikte sıkıcı gömlek ve bluzlardan kurtulup dolaplarımızı t-shirtlerle doldurduk. Peki, t-shirtlerle nasıl kombin yapıldığını biliyor muydunuz? Bilmeyen arkadaşlarımız için t-shirtler nasıl kombinlenir sorusunu detaylı bir şekilde anlattık.

T- shirt giyerken ilk öncelikle dikkat etmemiz gereken çok önemli bir nokta var. Giyeceğimiz t – shirt spor mu yoksa şık bir t-shirt mü buna karar vermeliyiz. Eğer giyeceğimiz t- shirt sporsa altına kot pantolon giyebilirsiniz. Ya da alternatif bir seçenek olarak altına midi etek giyinebilirsiniz. Saçlarını açık bırakarak ve converselerinizi giyerek salaş bir görünüm elde edebilirsiniz.

tshirt-modelleri

Eğer t-shirtinizin altına deri bir etek giyip deri aksesuarlar takacaksanız mutlaka t-shirtiniz düz renk olmalıdır. Aksi takdirde t-shirtiniz abartılı eteğiniz parlak olacak ve göz yoracaksınız. Bu duruma düşmemek için düz bir t-shirt giymenizi tavsiye ediyoruz. Saçlarınızı açık bırakabilir ya da tepeden sımsıkı bir topuz yapabilirsiniz. Topuklu ya da babet giyerek spor-şık görünüm elde edebilirsiniz.

tshirt-seçimi

Ayrıca isterseniz t-shirtinizi şortla da kombinleyebilirsiniz. Spor bir t-shirt giyerek altını jean şortunuz ile trend bir görünüm elde edebilirsiniz. İsterseniz saçınızı maşa yapıp açık bırakın isterseniz tepeden bir atkuyruğu yapın. Altına spor ayakkabı ve ya babet giyebilirsiniz. Ama bence tercihinizi spor ayakkabıdan kullanın. Çünkü şort ve t-shirt spor bir parçadır. Kıyafetinize uyan aksesuar ve kemerlerle kombininizi tamamlayabilirsiniz.

yazlık-tshirt-seçimi

Sizde aşağıdaki görsellerimize bakarak size uyan kombini bizlerle paylaşınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.