Arabamın Stickerı

 “Onun arabası var güzel mi güzel” sadece bir şarkı sözü değil elbette. Sonuçta herkesin arabası kendine güzel. Kuzguna yavrusu şahin görünür hesabı, başkalarının tabiri caiz ise “külüstür” olarak nitelendirdiği sevgili emektar arabanızın sağlık durumunu gayet iyi görüyorsanız, sizi kim ayıplayabilir ki? Dert ortaklarımız, biricik sevgili arabalarımızı daha da neşeli bir görünüme kavuşturmak; ister kuzgun ister şahin isterse limuzin olsun, renkli karakterini dışa vurmak bizim elimizde değil mi a dostlar?

Bunun için gereken çözümü uzaklarda aramaya ne gerek var? Bastır gelsin mühendisleri sağ olsunlar, her şeyi bizim için düşünüp tasarladıkları gibi bu konuda da yine boş durmamışlar. Birbirinden neşeli, renkli, estetik tasarımların yer aldığı araç sticker koleksiyonu sayesinde şimdi sadece kamyoncu dostlarımız değil isteyen herkes arabasına istediği yazıyı yazıp mesajını tüm dünya ile paylaşabilecek!

Birbirinden eğlenceli yazıların yer aldığı koleksiyondan seçeceğiniz herhangi bir araç stickerı ile mizahi yanınızı ortaya koyabilirsiniz. “Nazar etme ne olur, çalış senin de olur” yazılı bu neşeli sticker, kamyon yazılarından aşina olduğumuz tınıları taşıyor. Özellikle trafiğin sıkıştığı, sinirlerin gerildiği anlarda, diğer sürücülerde yaratacağı gülümseme etkisi ile ortamda hakim olan gerginliği hafifletmeye hatta yok etmeye karşı ilaç niteliğinde bir yöntem. Eğlenmeyi sevenler için oldukça güncel ve espri dolu bir araç stickerı daha var sırada. Bir anda internet fenomeni haline gelen ve aylardır tıklanma rekoru kıran, bir temizlik görevlisi ile genç bir çocuğun tartışmasını konu alan “oğlum bak git” temalı videodan feyz alan sticker, güncel mizahın en güzel örneklerinden.

araba-sticker

Atatürk, eğlenceli, fotoğraf, sanat ve hayvanlar alemi temalarının yer aldığı araba sticker koleksiyonunu incelerken hangisini alacağınıza bir türlü karar veremeyecek ve muhtemelen uygun fiyat avantajının da katkısı ile birkaç tane stickera sahip olacaksınız.

Atamız’a duyduğu saygı ve şükranı tüm dünyaya duyurmak isteyenler “Atatürk İmzası” adlı ürünü tercih ederek, tampon tampona trafikte bile kendilerini ifade etmeye devam edebilirler. Tek başına imza stickerı ile yetinmek istemeyenler için, Atatürk büstünün resmedildiği araç stickerı tamamlayıcı bir etki yaratmak için birebir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.