Atari Oyunları

Atari… Bir efsane… Özellikle 90’larda çocuk olanların vazgeçilmezlerinden olan bu muhteşem oyuncak günümüzde yeriniz, playstationlara, vcdlere ve bilgisayarlara bırakmış durumda. Ancak bu muhteşem oyuncağın içerisinde yer alan oyunlar günümüzde bile hala popülaritesini koruyor. Bunu bilen flash oyun üreticileri de bu popülariteye uygun olarak atari oyunları geliştirmeye ve dağıtmaya devam ediyorlar.

Atari oyunlarını, internette gören 90’ların çocukları dayanamıyor ve oyunları yine oynamaya başlıyorlar. içerisinde unutulmazlardan olan bir Süper Mario efsanesi de hala oynanan oyunlardan… Mario oyunları günümüz flash oyun sitelerinde atari oyunlarının içerisinde çok önemli bir yere sahip hala. Pek çok delikanlı ve genç kız bu unutlmaz oyunu, içerisinde görerek çocukluğuna bir anda geri dönüyor.

atari oyunları

Günümüz çocuklarının da oldukça yoğun ilgisini çeken süper marionun maceraları sanki bir destan gibi yayılıyor. Çocukların oynadıkları oyunları arkadaşlarına anlatmaları ve büyüklerinden duydukları atari oyunları kalıbının da bunda etkisi büyük olsa gerek.
Ebeveynlerin de çocuklara bir sorumluluk bilinci kazandırmak amacıyla tavsiye ettikleri mario oyunları, prensesin kurtarılması sorumluluğunu yüklediği için toplumumuzun ve anne babaların tamamına yakını tarafından oldukça seviliyor. Atari oyunlarını ve mario oyunlarını bir arada sunan bir sitenin adresini de buradan vermezsek olmaz… atarioyunlari.gen.tr adresinde tüm atari oyunlarını bulabilir ve çocukluğunuzu doyasıya yaşayabilir, anılarınızı tazeleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.