Ateş ve Su ile Yeni Maceralar

1990 lı yılların sonlarına doğru tanıştığım balca.net web sitesinde okuduğum bir aşk hikayesi vardı. Bu hikayenin adı ateş ve su idi. Ateşin suya, suyun ise ateşe duyduğu aşk gözleri yaşartan türdendi. Ama gelin görün ki ne ateşin suya nede suyun ateşe kavuşabilmesi mümkün değil di, çünkü ateş suya dokunduğu vakit duman olacak, aynı şekilde su ateşe yaklaştığında buhar olacaktı. Yıllar sonra flash oyun yapımcıları ateş ve su ikilemesini çocukların beğenisine sundu ve oyunun adınıda ateş ve su koydular. Bu oyunda ateş ve su iki karakter bir arada büyük bir dayanışma içerisinde gitmek zorundaydı.

Ateş ve su oyunları

İşte bu aşk hikayesinden yola çıkarak yapılmış olmasa da ateş ve su oyunu çocukların çok ama çok büyük ilgisini kazanmış durumuda. Hatta macera oyunları kategorisinde anahtar topla oyunu ile birlikte en çok oynanan oyun özelliğini taşımaktadır. Nasıl ki araba oyunları kategorisinin vazgeçilmezi gta 5 oyunları ise macera oyunları kategorisindede bu iki oyundan söz etmek mümkündür.

Eğer sizde ateş ve su oyunu oynamak isterseniz oyunkalesi.com macera oyunları kategorisini mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.