Bebek oyunları sitesi

Bebekleri kim sevmez ki? Onların sevimli halleri, oyunları, birbirinden güzel giysileri ve oyuncakları… onlarla ilgilenmek güzel kıyafetlerle giydirmek, banyo yaptırmak ve hatta beslemek özen gerektiren ama çok eğlenceli işlerdir. Fakat gerçekte bir bebeğin sorumluluğun almak çok da kolay değildir. Tüm bu deneyimleri zorlanmadan yaşayabileceğiniz ortamlar bebek oyunu sitelerinde fazlasıyla sizlere sunulur. Bebek oyunları oldukça eğlenceli ve bazende zorludur. Bir bebeği yıkayıp temiz giysilerle giydirebilmek, Onu istediği her an besleyebilmek, sevimli oyuncaklarla oynatmak ve hatta odasının dekorasyonunu yapmak en zahmetsiz şekilde bebek oyunlarında sizlerin bir tık uzağınızda.

Bebek oyunu siteleri sizlere bebeklerin dünyasında var olan her türlü aktiviteyi bir oyun eğlencesinde sunarken bazen belli bir zaman dilimine sıkıştırılmış görevler vererek yarışmanızı da sağlar. Bazı oyunlarda tamamen özgür olur dilediğiniz kadar bu zevkli dadikaların tadını çıkartırsınız. Tüm bu eğlenceye güzel müzikler de sizlere eşlik eder.

bebek yıkama oyunları

Bebek oyunları içerisinde en çok tercih edilen oyunlar arasında bebek yıkama oyunları vardır. Bebeklerin bu en güzel dakikalarına eşlik ederken bazı oyunlarda tıpkı gerçekteki gibi suyu sevmeyen ve işlemleri doğru yapmamanız halinde ağlayan bir bebekle karşılaşabilirsiniz. Bebekleri onları ağlatmadan yıkamak kurulamak ve giydirmek yapmanız gereken en önemli görev olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.