Beyin Yıkama

Çoğu şeyin temizlenmiş hali makbuldür sevgili arkadaşlar. Çoğu kişi, etrafındaki her şeyin temiz ve pak olanını sever. Buraya kadar her şey normal gibi sevgili arkadaşlar. Fakat kanal d oyunları içerisindeki bir oyunla birlikte, aklınızdaki tüm kalıplar yıkılabilir sevgili arkadaşlar. Kalıp yıkan güzel oyunumuzun adı: beyin yıkama oyunu. Bu oyunda, beynin yıkanmış olanı iyi değil arkadaşlar.

Zaten normalde de düşünecek olursanız; her şeyin temizinin gerekli olduğu normal şartların dışında, beyin yıkama da beynin dolu olanı önemli. Çünkü yıkanmış beyin, boş veya başkasının düşünceleriyle dolmuş bir beyin kıvamında oluyor. Kanal d oyunları bölümüyle birlikte, işte bu beyin işine girmiş olacaksınız. Bakalım kimin beyni daha yıkanmış ve boşken, kimin beyni daha dolu göreceğiz. Size tavsiyemiz; hiç vakit kaybetmeyin ve hemen kız oyunları kısmındaki beyin yıkama oyununu deneyin.

Kanal d oyunları içerisindeki en ilginç oyunlardan biri olan bu oyunu çok seveceksiniz sevgili arkadaşlar. Hatta sevmekle kalmayıp, sürekli bu oyunu da oynamak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Kanal d oyunları içerisindeki tüm oyunlar gibi, bu oyunumuz da ücretsiz arkadaşlar. İstediğiniz kişiyle birlikte, istediğiniz sayıda beyin yıkama gerçekleştirilmesi mümkün yıkma temizlik demişken temizlik oyunları da oldukça güzel oluyor, oturduğunuz yerden temizlik yapıyorsunuz böyle bir şey yok. Evet merak eden arkadaşlarımız için, değişik oyunumuzu anlatmak istiyoruz. Kısaca bahsedecek olursak; beyin yıkama oyununda 2 grup bulunmakta arkadaşlar.

Bu gruplardan birisi sizin grubunuz, diğeri ise karşı tarafın grubu olacak. Kanal d oyunları içerisindeki oyuna başladığınız zaman, öncelikle grubunuzu belirleyin sevgili arkadaşlar. Çeşit çeşit grupların olduğu oyunumuzda; istediğiniz gruba, istediğiniz ismi verebilirsiniz. Bu konuda kanal d oyunları sizleri özgür bırakmakta. Kanal d oyunları içerisinde dikkat etmeniz gereken şey; kimsenin sizin beyninizi yıkamasına izin vermemeniz. Beyninizi yıkarlarsa, bu durum size puan kaybettirir. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.