Gta indir oyna

GTA Türk son dönemlerin popüler oyunlarından bir tanesi. Oyun sadece Türk kullanıcılara özel olarak üretildi ve Türk motifleri ile süslendi. Oyun aslında genel hatları ile GTA oyunu. Lakin hem kahramanlarımıza giydirilen elbiseler, hem de dış çevre tamamen Türkiye manzaralarından esinlenilmiş.

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki oyunumuzdan oldukça etkileneceksiniz. GTA Türk oyununda Şahin marka otomobile binip Türkiye caddelerinde dolanabileceksiniz. Veya formanızı giyip şehrin caddelerinde özgürce dolaşabileceksiniz. Tipik GTA oyunlarında olduğu gibi, arabadan inip motorsiklete binebilecek veya sokaklar da adam dövebileceksiniz. Eğer biraz daha vahşileşmek isterseniz de yapmanız gereken en önemli şey araba ile birilerini ezmek olacaktır.

gta türk indir

Oyunda sadece sokaklarda boş boş dolanmayacak aynı zamanda bazı görevleri de üstlenebileceksiniz. Bu görevlerden en önemlileri ise yangın söndürme görevini üstlendiğiniz itfaiyeci modu, sokaklarda terör estiren suçluları yakaladığınız polis modu vb. olarak sıralanabilir. Görevleri ne kadar iyi üstlenir ve başarıyla yerine getirirseniz puanınızıda o kadar arttırabilirsiniz.

Oyun yükleme modları diğer GTA oyunlarına nazaran daha basit sayılabilir. Oyun açılma ve kapanma hızları oldukça başarılı. Bu modları ve oyunları gta indirme sitelerinden kolayca indirebilirsiniz.

Karakterler oldukça başarılı olarak oyuna entegre edilmiş. Zenciler ve beyazlar oldukça başarılı ve gerçek insan gibiler.

Kısaca siz de oyunu yükleyebilir ve bilgisayarınızın başında eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.