Kara Şimşek Araba

Selam sevgili arkadaşlar. Yeni bir araba oyunu ile yine karşınızdayız. Oyunumuzun adı kara şimşek. Adından da kolayca anlaşılacağı gibi bu oyunumuzda arabamızın rengi kara, yani siyah da diyebiliriz. Kendisi de şimşek gibi hızlı bir araba. Eski yıllarda televizyonda kara şimşek diye dizi film vardı. Keyifle televizyonun karşısına geçip kara şimşeğin maceralarını seyreder, o arabanın içinde olmayı hayal ederdik. Neyse yine konuşmaya daldık, oyunumuza dönelim. Oyunumuzun nasıl oynandığını merak ediyorsanız, araba oyunları bölümünden kara şimşek araba oyununa bakabilirsiniz. Sanıyoruz ki tahmin etmekte zorlanmıyorsunuzdur.

Oyunumuzun en önemli kuralı; en güçlü arabayı seçip, hızlı giden kara şimşeği geçmek. Tabi ki bu pek kolay değil sevgili arkadaşlar. Çünkü kara şimşek hem çok güçlü, hem de çok hızlı. Ama yine de doğru arabayı seçip, oyunumuzu dikkatli oynarsanız neden kara şimşek arabayı geçemeyesiniz ki? Kara şimşek araba oyunu, araba oyunları içindeki en heyecanlı oyunlardan biri. Bu oyunu yalnız oynamanız mümkün. Bizim tavsiyemiz ise; arkadaşınızla ya da ailenizle birlikte oynamanız olacak. Bilhassa babanızla birlikte oynarsanız çok keyif alırsınız. Babalar normal oyunları pek sevmezler sevgili arkadaşlar. Ama işin içinde araba yarışı olursa, asla hayır demezler.

Hele bir de araba oyunları bölümündeki kara şimşek oyununu oynamak istediğinizi söylerseniz, buna bayılacaklardır. Böyle bir durumda; saatlerce sizinle zaman geçirip, kara şimşeği geçmeğe çalışacaklar. Bizden söylemesi sevgili arkadaşlar! Araba oyunları bölümündeki kara şimşek araba oyunu oynarken aklıma ateş ve su oyunu da geliyor onun kadar leveli oldukça fazla bir oyun evet çok keyif alıp eğleneceğinizden hiç şüphemiz yok sevgili arkadaşlar. Ama sakın unutmamanız gereken bir şey var. Büyüyüp araba kullanma yaşına geldiğinizde, her zaman kontrollü hız yapmalısınız. Sizin de bildiği gibi, kontrolsüz güç, güç değildir. Aşırı hız hem bizim için, hem de trafikteki diğer insanların can güvenliği açısından çok tehlikelidir.

Arabaya bindiğimiz zaman kemerimizi takmalı, büyüklerimizi de kemer takmaları için uyarmalıyız arkadaşlar. Yine konuşmaya daldık. Size şimdiden babanızla, kız arkadaşınızla ya da tek başınıza araba oyunları bölümündeki oyunumuzu oynarken, keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirmenizi diliyoruz. Unutmadan araba oyunları bölümündeki diğer oyunlara bakmayı da ihmal etmeyin!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.