KAYU’NUN RESSAMI OL

Kayu ile en eğlenceli boyama oyunları burada. Kayu oyunları içinde en çok sevilen oyun olan Kayu boyama oyunları, hem eğlenceli hem güzel. İstediğin renk boyayı kullanarak en güzel renklendirmeyi yapacak ve içindeki ressamı ortaya çıkarmış olacaksın. Bir sanatçı ustalığı ile boyama yapmak istiyorsan, kayu ile eğlenceli oyunlar burada seni bekliyor.

Kayu beysbol ve Amerikan futbolu oynamak için hazırlanırken ona yardım etmen gerekli. Kaskını, beyzbol sopasını, futbol topunu, ayakkabılarını en güzel renklerde boyamalısın ki sahada fırtına gibi essin ve maçları kazansın. İstersen aşçılık yapan Kayu’nun en lezzetli yemekleri yapmasını sağlayabilirsin. Bunun için Kayu’nun önlüğünü, kıyafetlerini boyamalısın. Sonra ise elindeki tepside bulunan yiyecekleri en iştah açıcı şekilde boyamalısın. Kayu yağmur yağdığında şemsiye kullanmayı çok seviyor. Çünkü ıslanmak istemiyor. Kayu’nun en güzel şemsiyeye sahip olmak için sana ihtiyacı var. En güzel renkleri kullanarak, Kayu’nun şemsiyesini boyayabilirsin. Kayu bisiklete binerken ve annesi ile okula giderken en güzel kıyafetlerini giymelidir. O nedenle sen Kayu’nun modacısı olacaksın ve elbiselerini en güzel renklerle boyayacaksın.

KayuObjeBul

Kayu oyunu ile eğlenceli ve neşeli dakikalar yaşamak için acele et. Hemen en güzel boyama oyunlarını oynamaya başla ve Kayu’ya yardımcı ol. Kayu’nun en güzel maceralarında sen de onunla heyecanlı anlar yaşamak istiyorsan doğru yer burası. Hadi o zaman Kayu ile oyun oynamaya başla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.