MARİO 12

Mario oyunları güzel oyunlardan biridir. Bu oyunlar içinde yer alan mario  oyun severlerin çok fazla dikkatini çekmesi için ve bu yönde tasarlanmıştır. Mario da  sizde yarışa hazırlamak için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir. Çocuğun hayal dünyası ile ilgili bir durumdur. Çocuk oyunları arasında yer alan tır oyunudur. Mario nun kullandığı arabaların özellikleri ve şekilleri oyun içinde gözükmektedir.

Çeşitli şekillerde oynanan karışık oyunlardan değildir. İnternet üzerinden oynayabileceğiniz gibi aynı zamanda da ayrıca ücretsiz indir seçenekleri ile de ücretsiz olarak oynanabilmektedirler. Birçok oyun içinde seçilen bu oyun tamamen eğlenceli ve hareketli bir oyundur. Kazanmak için tüm mario ları geçmeniz gerektiğini unutmayın oyunu oynarken dolayısı ile hız tutkunları yine bu sitelerde kendini göstermektedirler.

Mario karakteri ile oynamaktan  zevk alıyorsanız o halde tır oyunları kategorileri içinde geçen bu oyunu oynayabilirsiniz ve zevk alabilirsiniz. Mario   sevebileceğiniz her türden oyunun olduğu bir kategoridir.

Kaynak: mario oyunları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.