Neşeli Oyunlar

Merhaba sevgili arkadaşlar. Sizlere yeni bir oyun sunuyoruz. Oyunumuzun adı kaplumbağa araba. Oyunumuzun nasıl oynandığını görmek için araba oyunları bölümüne bakabilirsiniz. Kaplumbağa araba deyince ilk akla gelen şey, çok yavaş giden bir araba oyununu zevkli bir şekilde nasıl oynayabileceğiniz. Bu konuda endişelenmeyin lütfen, keyifli oyunumuzu çok seveceğinizi düşünüyoruz.

Kaplumbağa araba, eskiden adlarına vosvos denilen bugünün vosvogen marka arabası. Eskiden bu arabalar renk renk, kaplumbağa şeklinde ve yuvarlağa yakın olurdu. Neyse oyunumuza dönelim isterseniz. Araba oyunları bölümündeki oyunlar içinde ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz güzel bir oyunla karşı karşıyasınız. Oyunun en önemli püf noktalarından biri; seçeceğiniz kaplumbağa arabanın yeni modelde olmasıdır.

Eğer rengine aldanıp eski model bir araba seçerseniz, genelde filmlerde olduğu gibi yolda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda, arkadaşınızla arabayı itmek zorunda kalabilirsiniz. Tabi ki şaka yapıyoruz sevgili arkadaşlar. Ama araba oyunları bölümündeki kaplumbağa araba oyununda, doğru seçim yapamazsanız oyunun keyfi çıkmayacak. Böyle bir durumda, rakipleriniz sizi hızla geçip gider. Bu da sizin keyfinizi kaçırabilir.

Genelde araba oyunları, erkeklerin kadınlardan daha çok oynadıkları bir oyun. Normal hayatta da arabalara, kadınlardan çok erkekler meraklıdır aynı aşk oyunlarına olan hayranlıkları gibi. Araba oyunları bölümündeki kaplumbağa araba oyunu, kızlar için de çok keyifli bir oyun sevgili arkadaşlar. Sizlerin de fark edeceği gibi, kaplumbağa arabalar hem renkleriyle hem de görüntüleriyle çok şirin arabalar. Genelde kadınlar küçük arabaları tercih ederler.

Kullanması daha rahat, park etmesi kolay olur diye. Ama aslında en önemlisi; araba kullanırken önce güvenli bir arabayla trafiğe çıkmış olmanız. Sonrasında ise, trafik kurallarına uymanız. Araba oyunları bölümündeki bu kaplumbağa araba oyununu oynarken, sizlere şimdiden iyi eğlenceler ve keyifli oyunlar diliyoruz. Ama siz siz olun, yine de aynı oyunda takılıp kalmayın sevgili arkadaşlar. Size tavsiyemiz; araba oyunları bölümüne sık sık göz gezdirmeniz. Kendinize iyi bakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.