Online oyunlar Counter Strike ve Wolfteam indir

İnternetin hayatımızın içine girmesiyle bütün piyasalar hareketlenip canlanmaya insanlar pazarlarını genişletmeye başladılar. Fakat bir kategori diğerlerine inanılmaz derecede fark atarak zirveye tırmanmayı başardı. Bu kategori elbette; Online oyunlar.

Bir çok online oyun severlerinin hemen hemen her gün oynadığı online oyunlar mevcut online oyunlar listesinde zirveyi tutan oyunları inceleyecek olursak. Genelde askeri ve savaş içerikli oyunlar her zaman zirvede kalmıştır. Örneğin Counter Strike  çıktığı ilk günden beri oynanmaya devam eden güncelliğini yitirmeyen gün geçtikçe daha çok sevilen bir oyun oyunu ilk başlarda bir ağ üzerinden arkadaşlarınızla internet kafe gibi bir ortamda oynayabiliyordunuz. Şimdi olay daha da değişti ve çevrimiçi oldu. Yani herkes kendi evinden oyuna girip başkalarıyla aktif bir şekilde savaşabilecektir. Yani eski Counter Strike, Counter Strike Online oldu. Oyunu bulmak hiç de sıkıntı değil internet üzerinden arama motorlarında Counter Strike Online indir yazmanız bu oyuna sahip olmanız için yeterli.

Bir de oyuncular tarafından yeni nesil Counter nitelendirilen Joy Game’in piyasaya sürdüğü Wolf Team var listemizde. Oyun hemen hemen Counter’la amaç  olarak aynı ”Rakip Takımı Yok Et” Oyunu Counter Strike’dan ayıran en büyük farkı ise oyunda ekstra karakterler olması  yani kurtların olması. Oyunu hem insan hem kurt olarak oynayabiliyoruz. Farklı modlar da mevcut. En sık oynananı ise Counter’ın tek modu olan “Ölüm Oyunu”. Oyunun savaş tarzını kendimiz belirleyebiliyoruz;  İnsan vs İnsan, Kurt vs Kurt, İnsan Kurt vs İnsan Kurt gibi oyun tarzlarında oynayabiliyoruz. Oyunu nereden bulabileceğimize gelince oyunun resmi sitesinden indirebilir. Kurulumu kolay bir şekilde yapabiliriz. Online oyunlarda çığır açan iki dev savaş oyununu inceledik. Tüm oyunculara iyi oyunlar dileriz. Wolfteam indirmek de bahsettiğimiz diğer oyun kadar kolaydır. Herkese iyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.