Online Oyunlar – WOT – Mars Online ve DC Universe

Online oyunlar denildiğinde aklımıza direk olarak World Of Tanks oyunu geliyor. Sektördeki başarısını tüm hızıyla sürdüren World Of Tanks oyunu dünyanın her tarafından oynanılıyor. Eskiden online oyunlar yoktu. Ama artık öyle bir çağdayız ki tanımadığımız insanlarla başka ülkedeki internet kullanıcıları ile birlikte online olarak oyunlar oynayabiliyoruz. World Of Tanks oyunu buna en güzel örnek. Dünyanın her tarafından gelen oyuncular bu oyunda savaşıyor.

Avrupa Oyun Ödülleri (European Game Awards)’da en iyi online oyun ödülünü alan World of Tanks oyunu sizi bir tankçı olmaya çağırıyor. Oyun aynı zamanda tek bir sunucuda en fazla oyun oynayan kişi sayısı rekorunu da kırarak Guiness Rekorlar kitabına da adını yazdırmış. Oyunun kayıtlı 5 milyonun üzerinde oyuncusu bulunuyor.  World Of Tanks (WOT) oyunu savaş ve online oynamayı severler için müthiş bir oyun. World of Tanks oyunu isminden anlaşılacağı üzere tanklar ile mücadele ediyoruz ilerliyoruz savaşıyoruz. Online olarak oynayabilirsiniz.

Şöyle bir baktığımızda Online Oyun sevenler çoklukta görülüyor. 3D MMOTPS oyunu MARS Online açık beta testine başladı. “Mass Efect”, “Gears of War”, “Unreal Tournement” gibi efsaneleşmiş shooter oyunlarının geliştirilmesinde kullanılan Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen MARS Online yenilikçi özellikleriyle dikkat çekiyor. M.A.R.S. online oyun severlere olağanüstü bir görsel şölen vaat ediyor.

Online oyunları şöyle genel olarak tanıtmışken DC Universe oyununu tanıtmadan olmaz. Öyle değil mi? Bu oyunu oynayarak daha önce hiç yaşamadığınız online oyun zevkini yaşayabilirsiniz. Dünyanın en çok oynanılan online oyunlarından olan DC Universe sizinde hoşunuza gidecek. DC Universe yeni nesil MMO oyunu ile oyunculara daha önce yaşamadıkları oyunu tecrübesini yaşatacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.