PES 2013’ün Demo Tarihi Açıklandı

Konami’nin PES FullControl gibi yeni özellikler eklediği Pro Evolution Soccer 2013 için demo tarihi ve demoda yer alacak takımların hangileri olduğu da belli oldu. Yaklaşan eylül ve ekim ayları oyunseverleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Özellikle oyun sezonu olarak adlandırılan bu döneme FIFA 13 ve gibi futbol oyunlarıyla giriş yapmak da oldukça keyifli olacak.

Fakat PES 2013 keyfi eylül ayından daha önce oyunseverlerle buluşacak gibi. Zira PES 2013′ün demosunun oyuncularla 25 Temmuz tarihinde buluşacağı açıklandı.

Ayrıca demoda yer alacak takımlar da belli oldu. Diğer yıllardan farklı olarak milli takımları yönetebileceğimiz demoda İngiltere, İtalya, Almanya ve tabii ki Portekiz yer alacak.

Bu dört takımın dışında, Copa Libertadores Mode olarak adlandırılan bir Güney Amerika modu da demoda yer alacak ve Santos FC, Flamengo, Fluminense ve SC International adlı Brezilya ligi takımlarını yönetebileceğiz.

Demonun 25 Temmuz tarihinde PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için yayımlanacağını tekrar hatırlatalım ve haberimizi noktalayalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.