PES 2015 Çıkış Tarihi

PES, futbol oyunlarının lider iki isminden bir tanesi. Diğeri ise FIFA. Her sene olduğu gibi bu yılda ikili arasında kıyasıya bir rekabet olacak. Futbol oyunları denilince akla gelen ilk oyunlardan PES yeni serisi olan PES 2015 oyununun çıkış tarihini resmen duyurdu. Futbol tutkunlarının büyük merakla beklediği oyun PES 2015, resmi olarak duyurulmasının ardından futbol oyunu tutkunlarını büyük bir heyecan kapladı.

PES 2015 Ne Zaman Çıkacak ?

Konami yaptığı açıklamada PES 2015 13 Kasım 2014 tarihinde çıkacak. Oyun, klasik olarak alıştığımız PC, Playstation 3 ve Xbox 360 için çıkacak. Aynı zamanda seri ilk olarak yeni nesil oyun konsolları olan PlayStation 4 ve Xbox One içinde çıkacak.

PES 2015 çıkış tarihi açıklandıktan sonra Konami, oyunun demosunu yayınlayacağı müjdesini de oyun severlere verdi. PES 2015 demosunun çıkış tarihi ise 17 Eylül olarak belirlenmiş durumda.

PES-2015-çıkış-tarihi

PES 2014‘te yaptığı hataları bir daha yapmak istemeyen Konami, bu yıl bakalım başarılı olabilecek mi? Konami yine yaptığı açıklamalarda PES 14’te yaptıkları hataları PES 15’te tekrarlamayacağını söylese de oyunda ne gibi hataların olacağını ve açıklarını şimdiden FIFA severler gözünü kestirmiş durumda.

Geçen sene bildiğiniz gibi FIFA, PES’ten koltuğu devir almış ve PES cephesinde ki kötü yorumlar oldukça başını ağırtmıştı Konami firmasının. Bu yüzdendir ki daha dikkatli olacaklarını ve asla böyle şeylerin tekrarlanmaması açısından son derece kusursuz çalıştıklarını söylüyor firma her defasında.

PES 2015 Kapak Fotoğrafı

Bu arada PES 2015 ile ilgili son haber ise kapak fotoğrafından geliyor. Bu sene başarılı performans gösteren ve 2014 dünya kupasında da adından sıkça söz ettiren Mario Götze yer alacak.

pes-2015-cover

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.