Rex Oyunları Oyna

Oyun dünyasına yeni bir atılım yapan çizgi film oyunları kategorisi son derece başarılı. Onlardan bir tanesi de Rex Oyunu Oyna adlı oyunumuz. Oyun gerçekten çok kaliteli ve birbirinden güzel maceralarına sahne olacaksınız.  Çizgi film oyunlarının cesur adamı bu oyunda Generator Rex ile Ajanları kurtarmalısınız. Yön Okları ile Rex’i kontrol eidn ve Ajanların yanlarına giderek onların roketinize binmesini bekleyin ve hemen uçağa giderek Ajanları uçağa bindirin. Yolunuza çıkan acımasız yaratıkları öldürmek için ise Space tuşuna basarak ateş açabilirsiniz.

Sizlere bugünde güzel bir oyun tanıtacağız. Rex Giydirme Oyna ile meşhur çizgi film karakterini giydireceksiniz. Rex Giydirme oyunumuza başlamak için kısa bir süre bekliyor. Oyuna girmek için öncelikle sunoyun.com adresine gitmelisiniz. Ardından oyun paneli geldiğinde PLAY yazısına tıklayarak oyunu ilerleteceksiniz. Oyundaki göreviniz belli kahramanımız Generator Rex Giydirme i giydireceksiniz. Sağ ve sol taraftaki kategorileri kullanarak oyuncumuz üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Generator Rex, çok güçlü ve çok akıllı bir çizgi film karakteridir. Bir kahraman olan Generator Rex, her zaman, zor durumda kalan insanların yardımına koşmaktadır. Kimi zaman uzaylılarla savaşan, kimi zaman dünyayı istila etmeye çalışan canavarlara karşı koyan bu karakterin, dünya çapında çok sayıda hayranı mevcuttur.

Eğer sen de bir Rex hayranı isen, sana çok özel bir oyun önereceğim. Bu oyunun adı : Generator Rex Giydirme Oyunudur. Oyunda Rex adlı kahramanıza yakışacak, en mükemmel kıyafetleri giydirme görevini üstleneceksiniz.

Rex Oyunları Oyna gerçekten çok güzel. Sizlede oynayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.