• Ana Safya
  • Sinema
  • Pamuk Prenses ve Avcı – İnanılmaz Örümcek Adam izle

Pamuk Prenses ve Avcı – İnanılmaz Örümcek Adam izle

Sinema haberlerine biraz ara vermiştik sanırım. Bu arada yeni yeni filmler de çıkmış hani. Film izleme sektörünün ne kadar ilerlediğini de siz dostlarım çok iyi bilir. Hele hele internetten olarak film izlemenin keyfide bambaşka oluyor. Konumuza dönecek olursak, yeni filmlere şöyle bir göz atalım istedik. Neymiş peki o yeni filmler ?

Son günlerde adından çok söz ettiren Pamuk Prenses ve Avcı filmi iyi bir gişe ile vizyona girmişti geçtiğimiz haftalarda. Biraz daha açacak olursak, Pamuk Prenses ve Avcı filminin konusu kötü kalpli kraliçe (Charlize Theron) sonsuz güç için yeryüzünde kendisinden daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prensesi (Kristen Stewart) ortadan kaldırmak için yetenekli avcıyı (Chris Hemsworth) zorla görevlendirir. Fakat Pamuk Prensesin insanlığı karanlıktan kurtaracak güce ve seçilmişliğe haiz olduğunun farkında değildir. Kendisini öldürmeyen Avcı’dan savaş sanatı eğitimi alan prenses şimdi halkını karanlıktan kurtarmak için mücadele eder. Küçüklüğümüzde de büyüklerden dinlediğimiz ve çizgi filmlerinin bile yapıldığı bir film olarak göze çarpıyor. Peki Türkçe Dublaj olarak izlemek istemez miydiniz bu filmi ? Kim istemez ki ? Pamuk Prenses ve Avcı Türkçe Dublaj izle sayfasından filmi türkçe dublaj olarak izleyebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Bir diğer filmimiz ise İnanılmaz Örümcek Adam. Film yine eski serilerinden farklı olarak göze çarpıyor. Konusuna gelirsek, Peter Parker gerçek ailesi tarafından terk edilmiş dayısı ve yengesinin büyüttüğü dahası sosyal hayatta zayıf karakterli, lise çağında bir gençtir. Her ergenin yaşadığı “ben kimim?, nereye aitim?” sorunları daha derin sormaktadır. Bir yandan da Gwen Stacy’ye kör kütük aşıktır. Bir gün babasına ait bir çanta bulan Parker, anne ve babasının ortadan kaybolmasının ardındaki sırları çözmeye karar verir. Karşısına Oscorp şirketi ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’ın laboratuvarı çıkar. Artık hiçbir şey Peter Parker eskisi gibi olmayacaktır. Ve akabinde gelişen olayları konu ediyor İnanılmaz Örümcek Adam filmi. Türkçe dublaj olarak yine İnanılmaz Örümcek Adam Türkçe Dublaj izle sayfasından ulaşarak filmi türkçe dublaj şeklinde izleyebilirsiniz.

Film izle sitelerinde ki en dikkat edilen şeyin reklam seçeneklerinin çok olmamasıdır. Bu bağlamda baktığımızda film izleme sitelerine rekabet gittikçe artmaktadır. Ama filmizles.net adresine girerek kaliteli filmleri türkçe dublaj ve hd kalitesinde üstelik reklamsız şekilde izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.