Sabit Kanca Nihayet Vizyonda

Alper Mestçi’nin yönetmenliğini yaptığı film bu sene iyi bir ses getirmesi beklenmektedir. 2013 yılında çıkan filmler arasında komedi filmleri kategorisinde iyi bir çıkış yapmış ve hem yönetmen tarafından hem de oyuncular tarafından büyük beklentiler içerisindedirler. Sizler Sabit Kanca izleyerek bu güzel filmi izleyebilirsiniz. Film sabit kanca full izle gerçekten güzel ve kahkahalara boğulabileceğiniz keyifle izleyebileceğiniz Türk filmlerinden bir tanesi diyebiliriz. Hem kaliteli esprilerle hem de hazır cevaplarla sizleri keyifli komedi filmi bekliyor diyebiliriz.

Bir çok kişinin merakla beklediği sinemalara çıktığı günden itibaren büyük bir izlenme sayısına ulaşacağı ve bu filmin büyük ilgi gösterileceği sosyal medya üzerinden gayet açık gözükmektedir. Filmin konusu hitchcock izle bir televizyon programı hazırlamak olur ve bu televizyon programı ise Sabit Kanca isminde olmaktadır. Bu yarışma programından verdiği hazır cevaplarla ve yaptığı akıllıca ve zekice espriler ile herkesin ilgisini üstüne çekip büyük bir fenomen haline gelmiştir. Filmin bu konusu bu şekilde olurken çok güzel komik sahneleri ile izleyenleri kırıp geçirmektedir.

Filmde kaliteli oyuncular oynarken bir çok kişi tarafından filmi konuk oyuncular gelerek film daha güzel ve sürükleyici hale gelmiş muhteşem ve kudretli oz izle ve herkes tarafından sıkılmadan keyifle izlenen bir film haline gelmiştir. Komedi film olmasına rağmen yapılan espriler o kadar zekice insanları en içten güldürmeyi çok iyi başarmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.