Vizyondaki Filmler Renk Katıyor

Sinema sektöründe ki gelişmeler devam ediyor. Yeni filmler vizyonda yerini aldı. Son zamanlarda en çok izlenmek isteyen filmler arasında Çakallarla Dans serisinin son filmi yer alıyor. Aralık 2012 tarihinde beyaz perde de yerini alan Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede filmi oldukça yoğun ilgi görüyor. Sinema tutkunlarının komedi filmlerine önem verdiğini de söylersek, Çakallarla Dans 2 oldukça iyi bir seçim. Çakallarla Dans filminin devamı olarak gösterime giriş yapan film son zamanların en dikkat çeken filmleri arasında yer almakta.

Ali Tanrıverdi’nin senaryosunu yazmış olduğu ve Murat Şeker’in yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede filmi 95 dakika sürmekte.

Film, komedi severler için müthiş eğlenceli. çakkallarla dans 2 full izle sayfasından bu filmi izleme şansına erişebilirsiniz.

Sinema dünyasından bahsetmişken biraz da yeni filmleri ele alalım. Geçtiğimiz hafta vizyona giren Cem Yılmaz’ın stand-up gösterisi oldukça yoğun bir ilgi gördü. Vizyona girdiğinden bu yana büyük beğeni kazanan Cem Yılmaz, olmuş dedirtti. Cem Yılmaz’ın bu mükemmel komedili stand-up gösterisini sizde izlemek ister miydiniz ? O zaman sayfamıza bekliyoruz. Cem yılmaz fundamentals Full izle ile eğlence sizi bekliyor.

Özcan Deniz’in başrol oynadığı Evim Sensin filmi de son günlerde en çok konuşulan filmlerinden oluyor. Film, bir aşkı konu ediyor. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı film Evim Sensin filmi, romantik ve drama kategorisinde öne çıkan filmler arasında yerini almış durumda. Şükrü Avşar’ın yapımcılığı ile beyaz perdeye giriş yapan film 91 dakikadan oluşamkta. evim sensin full izle seçeneği ile sizde bu harika duygusal filmi izleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.