2016 Yılında Çıkması Beklenen Telefonlar

yılında telefon üreticileri bizler için yeni yeni telefonlar üretmeye devam ediyor. Bu yıl bizi oldukça etkili ve güzel telefonlar bekliyor. Yıl içinde tanıtılması beklenen telefonları sizler için bir araya getirdik.

HTC One M10

HTC’nin M serisine 2016 senesinde devam etmesi beklenen HTC One M10’nun MWC 2016 etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Telefonun parmak izi okuyucu ve USB-C Type portuna sahip olması bekleniyor. Ayrıca telefon metal gövdeye sahip olacakmış. HTC One M10’un CPU olarak dört çekirdekli ve Snapdragon 820 işlemciye sahip olması bekleniyor.

Asus Zenfone 3

Zenfone serisinin ilk telefonunu 2013 senesinde satışa sunan Asus’un 2016 senesinde serinin son telefonu Zenfone 3’ü üretmesi bekleniyor.Telefonun özelliklerine gelecek olursak telefonun 4GB Ram, USB-C portuna, parmak izi okuyucuna ve Snapdragon 820 CPU’ya sahip olması beklenen telefonunu MWC 2016 etkinliğinde duyurması bekleniyor.

Samsung Galaxy S7

Yılın en çok beklenen telefonlarından bir tanesi olan Galaxy S7 5.2 ve 5.5 boyutunda iki farklı ekran olarak gelmesi bekleniyor. Ayrıca magnezyum gövdeye sahip olacak Galaxy S7 Snapdragon 820 ve Exynos 8890 olmak üzere iki farklı işlemci olarak karşımıza çıkacak.

LG G5

LG’nin şimdiye kadar hiçbir telefonunda metal bir gövdeye rastlamamıştık. Fakat LG G5’in bu sefer metal gövdeye sahip olması bekleniyor. Telefonun özelliklerine gelecek olursak Snapdragon 820 CPU, Quad HD çözünürlüğünde 5.6 ekranı, 21 MP arka ve 8 MP çözünürlüğünde kamerası olması bekleniyor.

Bu sene en çok değişim beklenen telefonlarından biri de iPhone 7, ayrıca iPhone 7 büyük modeli olan iPhone 7 Plus ile beraber duyurulacak. Apple’ın bu sene iki cihazını da Eylül ayında tanıtması bekleniyor. Cihazlarının özellikleri arasına karşımıza çıkan en değişik özelliklerinden bir tanesi de Home tuşu yerine 3D Touch özelliğinin gelmesiydi. Ekranı safir destekli olarak gelecek telefonun bu sefer su geçirmez olması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.