Cep Telefonları ve Zaman

Cep telefonları her geçen gün hayatımızda başka noktalara dokunuyor. Her gelen yenilik beraberinde kolaylığı ve zamandan tasarrufu sunuyor bize. Peki, bundan sonra teknoloji cep telefonlarından hangi eksene doğru kayacak. Daha komplike sunumlar mı yoksa sade ve kolay erişim mi?

Tabi ki sadelik her kısma hitap eden bir özellik, ancak detay arıyorsanız biraz daha komplike durumlar söz konusu olabiliyor. Örneğin telefonlarımızın artık kredi kartından tutunda ehliyete kadar hepsinin yerini alacağını düşünsek?  Bu gün yapılan uygulamalar var aslında ama kullanım kısmında ki karmaşıklığın ve yeni çıkan teknolojilerin yayılmadan önceki pahalılığını düşünürsek; bunları günlük hayatımızda görmek pek de uzun bir zaman zarfı olmasa gerek. Yakın zamanda evlerimizde bulunan 3D televizyonlar artık ceplerimize sığabilir duruma gelecek üstelik gözlük aparatı olmadan. En büyük sıkıntılardan biri olan depolama sorununda da teknoloji koşar adım ilerliyor. Bataryalardan tutunda bu gün kullandığımız SD kartlara kadar, bunları günlük yaşantımızda kullanmamız artık an meselesi.

lumia-530-akıllı-telefon

Teknoloji her ne kadar karmaşıklığıyla dokunsa da hayatlarımıza, hayatımızı daha kolay bir hale getirdiği tartışılmaz bir konu. Günümüz koşuşturmasında kendimize ayıracağımız dakikaların hesabını yaparken yine en büyük yardımcımız teknoloji olacaktır.

1 yorum

  1. Erdem dedi ki:

    Yararlı bilgi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.