Dünyanın En Pahalı 5 Telefonu Seri 3

Şimdi yazı dizimizin 3 bölümünde sizlere fiyatı 7.700 Dolar olan Vertu Aster Stıngray Black modeli hakkında açıklamalarda bulunacağız. Fiyat olarak 7.700 Dolar olması dikkat çekici detayı olarak karşımıza çıkıyor. Türk Lirası ile satış fiyatı ise 22.13 Türk Lirası. Bu kadar bir telefonun Türkiye’de kaç kişi kullanabilir merak konusu.

Vertu Aster Stıngray Black model telefon modeli çoğumuz tarafından bilinmektedir. Bilinmesinin en büyük nedeni ise telefonlarında kullandığı kaplamaların kılıf olarak da kullanıcıların hizmetine sunulmuş olmasından kaynaklanıyor. Bu kadar başarılı olan bu telefonun en büyük özelliği nedir diye soracak olursanız ilk olarak telefonun kaplamasında kullanılan deri kılıfların genellikle spor arabalarda kullandığından bu telefon bu kadar farklı olarak sunuluyor.

Spor arabalardan kastım normal spor araçlar değil dünya üzerinde nadir bulunan ve herkesin alamayacağı cinsten spor arabalardan . Özellikle Vertu markasının bu modelinin son çıkardığı bu amiral gemi telefonda ilk göze çarpan detayı telefonu üst kısmında bulunan deri kaplama . Orijinal yılan derisinden olan bu kaplama diğerlerinden farklı olmasına neden oluyor. Telefonun tasarım olarak son zamanlarda çıkan telefonlara göre oldukça kalın olduğunu söylemekte fayda var. Bu kadar pahalı telefonu dünya üzerinde kullanan çok az insan bulunduğu için yorumlar konusunda sadece birkaç kişiden yorum bilgisi alabildik ve en çok şikayet edilen konuların başında bu telefon ile ilgili gelen cebinize soktuğunuz zaman telefon cebinizin yırtılmasına neden oluyormuş. Bunun en büyük nedeni ise telefonun arka kamerasının bulunduğu bölümde çelikten bir kaplamanın bulunması.

Vertu-Aster-Stingray-Black

Kamerayı koruma konusunda koyulan bu çelik panelin üzerinde bulunan vida detaylarının da olduğunu belirtmekte fayda var. Arka planının deri kaplama olduğunu bu bölümde karşınıza çıkan en önemli detayı ise 1080 Piksel safir kristal ekranı var. Arka kamerası 13 megapiksel olan bu telefonun ön kamerası ise sadece 2.1 megapiksel olarak kullanıcılarına sunulmuş. 64 GB dahili depolama alanı bulunan bu telefonun 2275 mAh seviyesinde bir batarya mevcut olarak konulmuş. 4 farklı tasarım modeli ile karşınıza çıkan bu telefonda son derece başarılı kaplamalar dikkat çekiyor. Detay olarak incelediğiniz zaman özellikle arka kamerasının bulunduğu kısımda genellikle çok kalın çerçeve modelleri kullanan bu firmanın detayları en göze çarpan detayı.

Vertu-New-Signature-Touch

Vertu modelinin sınırlı sayıda ürettiği bu telefonlarının kullanıcılar tarafından en sık takip edilen telefon olduğunu görüyoruz. Bu kadar başarılı bir telefon olmasına rağmen fiyatının 22.135 Türk Lirası olması sadece bizim bilgi sahibi olmamız için yeterli olacaktır. İşte Dünya üzerinde bulunan en pahalı 3. Telefon olma özelliği gösteren Vertu Aster Stıngray Black modelinin ayrıntılarını sizler ile paylaştık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.