Dünyanın En Pahalı 5 Telefonu

Akıllı telefonlarda son model telefonların piyasalara çıkmasıyla her zaman ilk dikkat edilen konusu oluyor. Lansmanın yapılmasından son en çok merak edilen fiyatı oluyor. İşte fiyat konusunda bu kadar merak edilen 5 ile sizlerin karşınıza çıkıyoruz bu sefer. Dünya üzerinde bugüne kadar yapılan 5 telefonu sizler için hazırladık.

5.sırada yer alan telefondan başlamakta fayda var. Iphone 6S By Gresso bu telefon modeli adından da anlaşılacağı gibi Apple firmasının özel olarak üretime sunduğu bir cihaz. Gresso firmasının üretime sunduğu bu telefon sadece 999 adet üretilmiştir. Bu kadar sınırlı sayıda üretilmesi telefonu farklı kılan en önemli özelliklerin başında geliyor. Bu telefonun sadece 3 modeli bulunmaktadır.

İlk modeli G1 modelinde telefonun kasası titanyum alaşım ile kaplanarak hizmete sunulmuştur. 64 GB dahili hafızası bulunan bir telefon . G2 modeli ise 128 GB hafızası ile müşterilerinin hizmetine sunuluyor. Ve telefonun Logo kısmı 18 ayar beyaz altın kaplamasından oluşmaktadır. G3 modeli ise titanyum alaşımın dışında logo kısmında bulunan çerçevenin sarı altından oluşturulması olarak dikkat çekiyor. Bu kadar farklı özellikleri bünyesinde barındıran bu telefon Gresso firmasının amiral gemisi olarak kullanıcılarının hizmetini sunulmuş durumda bulunuyor.

İphone modelleri ile aynı özelliklere sahip olan bu telefonda sadece farklı özellik olarak kasa tipi karşımıza çıkıyor. Bu telefonun fiyatı ise 4.000 Dolar yani Türk lirası olarak 11.500 Türk Lirası olarak satışa sunulmuş..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.