Ekap Kayıt Yaptırdığınızda Büyük Kolaylık Sağlar

Elektronik kamu alımları platformunun size sağlamış olduğu kolaylıklardan tam anlamıyla yararlanmak istiyorsanız öncelikli olarak platforma üye olmanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak platforma üye olacağınızı unutmayın. Sizden ücret talep edilen sitelere güvenmeyiniz. Çünkü ekap üyelik işlemi sırasında asla ücret istemiyor. Ekap kullanabilmek için gireceğiniz platform içinde sizden ücret talep edilmemektedir. Bilgisayarınız üzerinden elektronik kamu alımları platformunu kullanacaksanız bu platformu kullanabilmek için bilgisayarınıza program indirmeniz gerekmiyor. Sadece internet bağlantısı ile platformu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ekap Kullanan İhaleciler Bir Adım Önde

Elektronik kamu alımları platformunun sağladığı kolaylıklar sayesinde iş yerinizi büyütebilirsiniz. Sektörünüzde öncü bir firma/ marka olarak yerinizi alabilirsiniz. En iyi ihale alımlarını edinmiş olduğunuz ekap sayesinde gerçekleştirmenin vermiş olduğu kolaylığı da yaşayarak kendinizi bir hayli iyi konumlara taşıyabilirsiniz. Ekap kullanımınızı daha pratik bir hale getirmek, yaptığınız işlemlerde hata oranını sıfıra indirmek, alımını yaptığınız ihalelerde yanlış kararlar vermemek için elektronik kamu alımları platformunu sık sık ziyaret etmenizde fayda vardır.

Ekap kullanımınızı pratik bir hale getirmek için platformu sık sık ziyaret etmenizin büyük yararını göreceksiniz. Ekap kullanan biriyseniz ve elektronik kamu alımları platformunu ilgilendiren her türlü bilgi ile kendinizi donatmak istiyorsanız ekap.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden merak ettiğiniz ve ekap kullanımı sırasında sizin için yararlı olacak bilgilerin sahibi olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.