Fiverr 30 Milyon Yatırım Aldı

İnternet dünyası o kadar büyük ki bir fikir sizi zengin edebilir yada sizi efsane yapabilir. Sizde benim gibi her şey para değil diye düşünüyor iseniz manevi olarak size bir çok şey katabilir internet dünyası. Uçsuz bucaksız bir yer olan bu dünya gerçek anlamda fikirlerin kazandığı bir ortam. Herkes fikir üretir ancak herkes o fikri uygulayıp neler yapacağını gözüne kestiremez. Haliyle de dibe batar ve yok olur. Türkiye’de örnekleri çok. Yabancılar yapıyor biz neden yapamıyoruz sorusu her zaman gündeme geliyor ancak bizim yapabileceğimiz tek şey taklitçilikten öte gitmiyor malesef. Fiverr‘i bilmeyen yoktur herhalde. Azda olsa internet ile uğraşan kişiler bilecektir.

Fiverr 5 dolara iş yaptırma sitesi olarak tanıtılıyor. Yani iş olanağı olan bir site. Siteye üye olduğunuzda siz profilinizi yaratıp işverenlerden 5 dolar yada 10 dolar üzerinde ki rakamlardan iş alabiliyorsunuz. 96 ülkede yayın yapan ve 130 kişiye de iş veren Fiverr New York, Miami ve Tel Aviv’de 3 farklı ofisi bulunmakta.

fiverr

Şuanda dünya genelinde 50 milyon dolar yatırıma ulaşmış durumda olan Fiverr, yenilenen tasarımı ve yeni filtreler ile kullanıcılarına daha kolay bir keşif imkanı sunmakta. Her satıştan %20’lik bir kar payı alan Fiverr, 30 milyon dolar bir yatırım aldı gün içerisinde.

Ülkemizde de bionluk, yapanzi gibi kopyalarına sahip Fiverr, mini yatırımcıların göz bebeği adeta.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.