HTC 10 Çıkış Tarihi Açıklandı

’nin yeni amiral gemisi ’un çıkış tarihi ile ilgili yeni bilgiler geldi. Buna göre HTC 10 önümüzde ki ay içerisinde çıkabilir. Tayvan merkezli HTC’nin yeni amiral gemisi HTC 10, düzenleyeceği bir etkinlikle tanıtması beklenmekte. Bu yeni iddialara göre daha önce One Mx şeklinde gelen isimlendirme ile gelmeyecek ve HTC 10 adı ile sunulacak. Gelen bilgiler bu yönde.

12 Nisan’da bir etkinlik düzenlemek isteyen HTC, ePrice‘in yaptığı habere göre HTC 10, ilk olarak Tayvan pazarına sunulacak. Çıkış tarihinin ise duyuru yapıldıktan 3 gün sonra yani 15 Nisan’da satışa çıkacağı yönünde. Diğer ülkelerde ise ne zaman satışa çıkacağı açıklanmazken, 15 Nisan’dan sonra ki ay içerisinde Amerika ve diğer Avrupa ülkelerinde satışa çıkacağı şimdilik söylentiler arasında yer alıyor.

htc-10-3

HTC 10’un dikkat çeken özellikleri arasında “Boom” ses teknolojisi, “World First, World Class” ön ve arka kamera ile sunulacak olması. 2016’ın en önemli özelliği olarak lanse ediliyor.

HTC 10, 5.1 inç büyüklüğünde ve 2560×1440 piksel Quad HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile gelecek. 4GB sistem belleği ve 16GB / 32GB/ 64GB dahili veri kapasitesi içerecek olan akıllı telefonun yonga seti ise Qualcomm Snapdragon 820 olarak karşımıza çıkacak.

Googl Android 6.0.1 Marshmallow mobil işletim sistemi ile sunulacak olan HTC 10, Bataryasının 3.000mAh olarak geleceği diğer gelen bilgiler arasında yerini alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.