HTC Yeni Desire Telefonunu Duyuracak!

HTC, akıllı pazar dünyasının en önemli firmalarından şuanda. Çıkardığı akıllı telefonlar her kesime hitap ederken hızlı şekilde global dünyada büyümeye devam ediyor. Yeni akıllı telefonlarını da birer birer çıkarmayı planlıyor. Giriş ve orta düzey akıllı telefonlarını konumlandırdığı Desire serisine bir yenisi daha eklenecek bu aylar içerisinde. Desire’nin yeni modeli ne olacak acaba? Bugün bu konu hakkında sızıntılar ortaya çıktı.

Twitter üzerinden bir bilgi paylaşıldı bugün. Bilgilerde HTC’nin yeni Desire telefonu HTC A11 şeklinde kodlanıyor ve nispeten giriş seviyesi özellikler sunuyor isimli Tweet atıldı.

htc-a11

HTC A11 sızdırıldığı sırada özellikleri hakkında da bilgiler verildi. Arka kamera 5MP çözünürlüğünde olacağı bilgilerde eklendi. Telefon arka kamerası ile HD çözünürlükte videolar kaydedebileceği söyleniyor. Ön kamerası ise VGA olarak belirlenmiş. HTC’nin en güncel sistem yazılımlarına yer verildiği de söyleniyor. Telefonda Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve Sense 6.0 kullanıcı arayüzü yer alması bekleniyor.

Şuan için HTC A11’in çıkış tarihi bilinmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.