Kafein Bağımlılarına Özel Bileklik

Yıllardır ilerleyen ve gidişini durduramadığımız bir kavram ‘’’’. Gerçekten teknolojiye olan ihtiyacımız giderek artmakta. Geçmiş yıllardan oldukça farklı bir yerdeyiz artık teknolojide. Ülke olarak bu kadar ilerlemişken teknolojiye olan bağımlılığımız artmaya devam edecek diye düşünüyorum.

Gelişmekte olan bir teknolojik hareketten bahsedeceğim sizlere. Bu teknolojinin adı ise ‘’’’. Akıllı telefon görevi yapan kol saatleri, teknolojik özellik gösteren gözlükler, dijital bileklikler ve daha nice çeşitli aksesuarlar bu teknolojiye örnek. Gelişen bu teknolojinin biz insanlara zararları da olmaktadır fakat çok fazla yararı da olmaktadır. Herkesin teknolojiden yararlanma şekli farklıdır elbette.

tumblr_o365czo36U1udqbqpo1_1280

Sizlere bahsedeceğim teknolojik gelişme ise giyilebilir teknoloji örneklerinden bu gelişme gündelik hayatta vücudumuza aldığımız ve almaktan zevk duyduğumuz bir maddeyle de alakalı. Anahtar kelimeler; kafein ve . Bu iki kelime nasıl olur da teknolojik bir konuda bir araya gelebilir dediğinizi duyar gibiyim. Fakat öyle bir üretildi ki akılları etkilemiyor değil. Yeni teknolojiyle üretilen vücudun kafein ihtiyacını karşılıyor.

‘’İndiegogo’’ isimli web siteden bu ürün tanıtıldı ve şimdiden tüm ilgiyi üzerine çekti. bileklikleri adı altında tanıtılan bileklikler merkezi sinir sistemi etki ediyor ve kafein ihtiyacını herhangi bir kahveye, kakaolu ürüne muhtaç kalmadan çözüyor. Uykusuz kalmak için gün içinde içilen kahvelere çözüm üreten bir bileklik üretilmesi çok daha fazla ilgi göreceğe benziyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.