Moto 360’ın Şarj Aleti Nasıl Olacak?

Motorola akıllı telefon pazarında beklediği başarıyı yakalayamasa da yinede önemli adımlar atıyor. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki Motorola pazarda önemli işler yapıyor. Son örneğini ise Moto 360 akıllı saatinde gördük. Geçtiğimiz aylar içerisinde izleyiciler ile buluşan Moto 360, şimdiden herkesin gözdesi olmuş durumda. Yeni nesil akıllı saat olarak tanıtılan cihaz, binlerce kişinin meraklanmasına sebep oldu.

Aslında olay sadece akıllı saat ile bitmiyor. Gün içerisinde sızdırılan bir fotoğraf ise Moto 360‘ın şarj aletini gösterdi bizlere. Nasıl olacak diye sorular sorulurken bir anda çıkan fotoğraf herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Moto 360 oldukça farklı özelliklere sahip olması da yine kullanıcıların dikkatinde.

motorola-moto-360-sarj

Şarj aletini incelediğimizde iyi düşünülmüş ve diğer akıllı saat şirketlerinde olmayan bir tarzda yapılmış. Mesela Sony SmartWatch 2, Samsung Gear 2′de böyle bir şarj standı yok. Fakat LG G Watch’ta böyle bir stand olacak mı o da meçhul. Akıllı saatin hangi kablosuz şarjı destekleyeceği bilinmiyor şuanlık. İlerleyen günlerde daha da detayların elbette.

motorola-moto-360-şarj-nasıl-edilecek

1 yorum

  1. Şu saatler çok güzel fiyatı makul olsa alacağım bir tane 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.